Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Még sosem...

Mit lehet tenni? Még sosem hallottam olyat, hogy valaki vádliból fogyott volna.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon vastag vádliaim vannak. Kicsit duci vagyok, igen, de nem kövér! Nagyon zavar és olyan aránytalan is tőle a lábam, lehet ezzel tenni valamit?
2011. jan. 4. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem nincs feleslegem, de mégis nagyon vastag a vádlim, totál kidudorodik ha szemből nézem, ott nagyon széles a lábam:S

Hát én eddig még csak műtétről hallottam, más megoldásról nem.

16/L

2011. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni belőle, de csak akkor, ha sérülés miatt nem használod a lábad. Tapasztalat. tavaly tél végén lesérültem, és még mindig nem egyforma, pedig a bal vádlimra edzek is.
2011. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
"Kicsit duci vagyok, igen, de nem kövér!" szóval van rajtad vagy min.30 kilo felesleg.nem vádliból kell fogyni hanem egész testből, mert nem csak vádlira rakódik zsír. www.bodybuilder.hu -ezen az oldalon a női rovatból infromálódj járj le terembe fogyózz, de ne szar blikkes módszerekkel, hanem professzionálisan. a fenti oldalon megteheted ezt, olvasgass utána, nézz bbtv-ket, ott említenek okosságokat. sok szerencsét
2011. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincsen rajtam 30 kiló felesleg és tényleg nem vagyok kövér! a ducit úgy értettem, hogy nem vagyok az az anorexiás alkat, van egy kis hasam(amin már dolgomozom!), de nem folyok ki a nadrágból, meg ilyenek!
2011. jan. 4. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

01-04 18:05

Te aztán biztos tudod... Nem értem, miért kell egyből okoskodni.

Kérdező:

Ha a bokád vékony, formás, és a vádlid nincs egyben a térdeddel, vagyis van formája, akkor nem baj, hogy vastag.:-)

(Rajtam is van felesleg, sztem több, mint rajtad, na azért nem 30 kg, de a lábaimat tekintve nekem csak a belső combom nem tetszik, lefelé meg vagyok vele elégedve.)

2011. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
segíteni akartam a kérdezőnek, de látom nem veszitek jó néven a civilizált, tartalmilag segítőkész, hozzászólást.na nem baj
2011. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajtam kb 15 kiló felesleg volt,amikor neki álltam fogyózni és tornázni,akkor fogytam a vádlimból is 3-4 cm-t. Nem tudom,hogy pontosan milyen gyakorlatokkal értem el, de nem lehetetlen. :)
2011. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegnap 20:37 Ha az első mondatot lehagytad volna, akkor senki nem szólt volna semmit.
2011. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!