Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék belevalóbb,...

Hogy lehetnék belevalóbb, tökösebb csaj?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és ahogy észreveszem magam, tök csendes és visszahúzódó vagyok. Öltözködésem is teljesen átlagos, szőke göndör hajam van és zöldeskék szemem. Régebben nagyhangú voltam (általánosban...), de valami megfelelési-kényszer féleség jött rám, és azóta vagyok ilyen...


Szeretnék belevalóbb, tökösebb csaj lenni. Laza, akit úgy ismernek, hogy lehet tőle félni, nem csak úgy áttaposni rajta.


Légyszi segítsetek! Köszönöm :)


2011. jan. 5. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, bocs, de tőled elég nehéz lesz félni, ha ezen az oldalon kérdezed meg, hogyan lehetsz tökösebb csaj. :) Fgoadd el, hogy Te sosem leszel az.
2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azért légyszi próbáljatok már meg segíteni.


A kinézetben is adhattok tanácsot!

2011. jan. 5. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
ahhoz kép kéne
2011. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sminkeled magad?

Ha nem az enm jelet semmit nyugi hiszen 24 éves, fiatalka..

Ha esetleg mégis akkor próbálj ki valami eltérőt az eddigitől.. persze ne vidd túlzásba!


Hordj néhány kiegészítőt ami illik hozzád de valamiért mégis egyedi.


Esetleg a frizurádat variáld, az osztálytársaid biztosan észre veszik majd, hogy megváltozott és ha olyan akkor dícsérni fogják..


A külsőségeken kívül próbálj szép lassan nyitni több ember felé, kedvesen (:

2011. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elnézést elírtam: *14 éves
2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha mondanak valami bántot visszavágsz valamivel..többet nevetsz..közbeszólsz dolgoknak.
2011. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

www.lookbook.nu


innen válogass pár ruhadarabot,és keress ilyeneket az üzletekben.

Sminkeldd magad. Nem muszáj nagyon sokat. De a hétköznapi szempillaspirált, meg ezeket ne hagydd ki.

Milyen hosszú a hajad?


Szedd ki a szemöldököd.

Találdd ki újra magad.

Ez annyira jó szórakozás.

Találdd ki az új éned. Lázadj már egy kicsit!!!!:-D

2011. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tökös csajnak nem lehet tanulni tényleg. A korosztályodat elnézve, egy kis sminkkel és furcsa hajjal se mész sokra... Ahogy a buszon és személyes beszélgetéseim alapján, ha nem jársz piszok menő cuccokban, akkor eleve senki leszel, ha más vagy, akkor már fujj, de persze a sok ugyanolyan agyonlyuggatott, lenyalt hajó, buta kis ***** magát menőnek és egyedinek hiszi... Szóval részvétem. 5éve még simán mondtam volna, hogy szerezz pár idősebb havert, menjetek kocsmázni (nem helyes dolog, de használt anno xD)...

Részemről én inkább srácokkal lógtam ovi óta, ha valaki piszkált, inkább úgy leoltottam, hogy utána kétszer is meggondolta az ilyesmit (tanulj meg néhány jó szöveget), ha egy barátnőmnek kéretlen udvarlója akadt, megmondtam neki, hogy ne pörögjön túl, mert hiába. XD Szóval ha paraszt vagy, nem kötnek beléd. De sok barátod se lesz.

A legjobb, amit tanácsolhatok, hogy önmagad legyél. Ne erőltess semmit, ami nem TE vagy. Majd változol, a gimi egy ilyen időszak, 20évesen röhögni fogtok az évről-évre készült osztályképeken. :D Most épp csendes és uncsi vagy (vagyis a mi időnkben ez volt a normális), de legalább nem játszod a fejed. ;)

2011. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!