Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LANYOK titeket ez ZAVAR?...

LANYOK titeket ez ZAVAR? OSZINTEN!

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy titeket zavarna-e az, hogy pl a kiszemelt pasinak nincs meg 1 foga hatul...ami nem latszik ha mosolyog, en is csak veletlenul vettem eszre mert hatul van...titeket ez zavarna? esetleg emiatt nem jonnetek vele ossze? Fiuk valasza is johet...
2011. jan. 5. 20:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hátul akkor az nem gond. De ha mondjuk olyan helyen hiányzik foga ami már látszik...akkor az zavar. Nekem volt már olyan, hogy ez miatt nem lett semmi sem köztünk...
2011. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látszik, akkor nem zavarna.
2011. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nem látszik, miért zavarna? nem azt fogom nézni egy fiún, hogy teljesen szabályos- e a fogsora...
2011. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2011. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fogam is hiányzik hátul. na bumm..

Mért zavarna?

Ha elöl nincs fog az már gázosabb, persze létezik fogászat is. Igényesség és pénz/idő függvénye.

22/L

2011. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem látszana, nem zavarna. Nyilván nem fogok a szájában turkálni. De ha mosoly közben virít a foghiány, az már nagyon is.
2011. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak 2 bölcsességfoga ki van húzva, plusz felül egy. Amúgy nem látszik, csak én tudom. :) Egyáltalán nem gáz szerintem. Nem meghatározó dolog, amíg nem olyan helyen van a hiba, hogy nagyon esztétikátlan a hatás.

20L

2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik nincs meg. Ha egy bölcsesség fog hiányzik, semmi gond (nekem 4 nincs meg...), de ha egy olyan, h lyuk van a két fog között, akkor adnék neki pénzt fogorvosra, és elmennék vele, h megcsináltassuk.
2011. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik hátul fogom.

A bölcsesség fogaimat mind kihúzták+ van egy fogam ami letört és kivan pótolva.

Ha nem elöl van foghiány és nem látszik akkor szerintem semmi gond nincs ezzel :)

a barátomnak is húzták már ki hátsó fogát...mégis együtt vagyok vele :D

2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!