Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini fiuk! Nektek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiuk! Nektek jobban tetszenek az olyan lanyok, akik nemcsak szepek, de jol is oltoznek + mindenuk megvan (legujjab telo, markas cucc)? Oszinten.

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Csak olyannal jövök össze, akinek minimum iPhone 3GS-e van...


Dehogy is... Nekünk - ellentétben a lányokkal - tényleg nem a ruha számít. Persze azért adjon magára, de ez minden.

2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem ettől függ. Ha rendesek, az már elég.
2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ACAB válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem. Sőt,kib.....ul irritálnak az olyan lányok,akiknek ezek a legfontosabb dolgok.

Ezer, meg ezeregy dolog van,ami ennél sokkal fontosabb...

2011. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gyaszmadar ***** válasza:
100%
Nem mert alapvetően az ilyen lányok. Segg hülyék!! Gondolom ha fel teted ezt a a kérdést te is ide tartozol!! Ami elégé kellemetlen!
2011. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Az az első, hogy megnézem milyen telója van!


-.-

2011. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem vagyok segg hulye. Tanulas szempontjabol maximalista vagyok, baratjozni is szivesen baratkozok mindenkivel, a szuleim mindent megadnak, amit akarok (es ezt nem dicsekedeskent mondom). A kerdest meg azert tettem fel, mert egyes baratnoim folyton azzal vannak, hogy milyen jo nekem, mert mindenem megvan. De nem, mert lehet, hogy telefontol kezdve laptopig mindent megkapom, de a SZERELEM hianyzik az eletembol....

Es legyszivel a hulye megalazni szant hozzaszolasoktol ovjatok, mert lenyegeben magatokat egetitek vele...

A normalis valaszt adoknak pedig koszonom....

2011. jan. 12. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
én szívesen kitöltöm a hiányaidat :)17/f
2011. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy milyen telefonja van, vagy hogy kis pipa van a pólóján, vagy rá van írva, hogy Philip Russel, vagy mit tudom én, turkálóban szerezte. Ha jól áll rajta, az bőven elég! Sőt, engem is zavar, ha egy lánynak ezek fontosabbak, mint az, hogy hogyan viselkedem. Nem mindenki teheti meg, hogy a legújabb telefon, a legmenőbb zenelejátszót "vegye meg", ami tulajdonképpen az esetek 90%-ban azt takarja, hogy a szülei vették meg, vagy a szülei adtak rá pénzt. Aki ezzel felvág, nem ítélem el, szíve joga, hogy eldöntse, mit tart fontosnak.
2011. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és nekem sincsenek anyagi gondjaim és azt vettem észre,hogy ez 16-20 éves korban a fiúk egy részénél inkább hátrány. hogy kellemetlenül érzik magukat,hogy én megengedhetem magamnak azt,hogy étteremben eszem,ő pedig a sajátját is alig tudja kifizetni,nemhogy meghívni... volt már,hogy ki akart használni egy srác (sikerült is neki:$) kb mindent én fizettem, wellness hétvégére befizettem, csak azért,hogy velem legyen...nem volt túl jó erre rájönni. úgyhogy vigyázz! 20/L
2011. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, a fiúk a külsőségekre mennek. Aki azt mondja, csak a belső számít, az hazudik. Nem muszáj, hogy a csaj gazdag legyen, de akkor nagyon jó alakúnak, nagyon szexinek kell lennie. Ha arcra nem olyan szép, az nem baj, de az alak nagyon fontos, ha pedig az nem az igazi, akkor már számít, hogy gazdag legyen.

Kivéve a gazdag fiúk, akiknek csak az alak számít.

Belső értékek alapján csak azok választanak barátnőt, akiknek nem jut szebb.

2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!