Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házi praktikákat keresek,...

Házi praktikákat keresek, nektek mi a tuti jól bevált praktikátok?

Figyelt kérdés

Leginkább ilyenek kellenének:

hajformázás(mostanában befonom és ugy szárítom meg,így hullámos lesz,)válig érő szőkésbarna hajam van,mit lehetne csinálni belőle,ami egyszerű mégis szép.

arcradír:ami most van enyhén szólva sz*rt se ér,vmi házi praktika kéne.

dekoltázs:mit csináljak,hogy szép legyen tavaszra?

sminkelés:bármi ötlet,hogy ti hogy sminkelitek magatokat hétköznapra!:)

/14éves lány/


2009. jan. 29. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Na nezzuk csak szepen sorjaban:)

Ha csini frizkot szeretnek egy nagyon furi technikat alkalmazok(furi, de hatasos) papir keztorlot vagy zsebkendot feltekerek. igy hosszukas hajcsavarokat kapok amikbe feltekerhetem a torolkozo szaraz hajamat (nagyobb tincsenkent).

kb 20 ilyen kis hajcsavarot szoktam kesziteni es 4-5 alkalomra lehet felhasznalni Hidd el a vegeredmeny meses lesz!

Arcra,dekoltazsra :

elesztos pakolas kis kanal eleszto + 2 kis kanal tej 20 perc= finom sima bor

vagy egy fel banant pepesits adj hozza tejet vagy tejszint es par csepp citromot.

Smink elott tisztitsd es hidratald az arcborod. alapozasnal a szemedre es kornyekere mindig egy arnyalattal vilagosabb korrektort hasznalj.

ha a szemoldokod kicsit "kocos" (nekem sajnos ilyen) akkor egy fulpalcikara tegyel egy kis hajlakkot es igazgasd el a rendentlen szalakat.

Remelem tudtam egy kicsit segiteni, otleteket adni!

2009. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óó ez nagyon jól hangzik,mindegyik.köszönöm szépen:)
2009. jan. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!