Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves lány vagyok, rengeteg...

AĐA kérdése:

14 éves lány vagyok, rengeteg a pattanás főleg a homlokomon, de az arcomon is van pár. ismertek házi praktikákat ami bevált?

Figyelt kérdés
mindenkinek köszi
2010. nov. 20. 14:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
hovavalósi vagy?
2010. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nyiregyháza
2010. nov. 20. 14:22
 3/28 anonim ***** válasza:
a citromlé. csípi az arcot, de leszárítja. vagy ha nincs akkor szappan.
2010. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 20. 14:23
 5/28 anonim ***** válasza:
én hallodtam már a vizes élesztőről vmit,de csak így rémlik..nem bizti
2010. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszi! majd utánanézek....(:
2010. nov. 20. 14:29
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha élesztőt kensz az arcodra az nagyon jó a zsíros,pattanásos bőrre,keverj össze egy nagyon kevés tejjel élesztőt hogy kenhető legyen,kend fel az arcodra és ha megszáradt mosd le.Élesztőt enni is lehet mert nagyon egészséges,szép lesz tőle a haj,bőr és a köröm.minden nap egy picit kell csak enni.
2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Minimum 1,5 liter ásványvizet igyál mindennap! Hidd el, már ez is nagyon sokat fog segíteni!

Nekem is 4 évig folyamatosan pattanásos volt az arcom, mire kikísérleteztem mi a jó nekem.

Én is ajánlom az élesztős arcpakolást, valamint a kamillateával való öblögetést esténként (lehetőleg valami bio-val, vagy minőségibbel, a Pickwick kamillateája például nekem egyáltalán nem volt jó...).

Egyébként jók a Neutrogena, Balea arclemosók, arckrémet pedig MINDENKÉPPEN használj, mert ha kellően hidratált a bőröd, kevesebb faggyút termel, és kevesebb pattanásod lesz. Arcradírozásra a frissen facsart citromlé+cukrot ajánlom hetente egyszer, sokkal jobb mint a bolti börradírok! Üveges citromlé nem jó, mert mindenféle vegyi anyag van hozzáadva, és a citromtartalma is alacsony.

Mindent összevetve a víz a legfontosabb, saját tapasztalatból tudom!

18/L

2010. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is évekig szenvedtem, már mindent kipróbáltam, de igazán csak a bőrgyógyász segített, egy Sotret nevű kapszulát szedek. Csodát művelt. Ami itthon segített az az ásványvíz, mint az egyik hozzászóló is írta, meg az arcradír. Mindenképpen a krémed legyen olajmentes, a Nivea krémje nekem nagyon jó volt nagyon mattított, és nem is drága, erre gondolok: [link]


Csoki, édességek mellőzése is segített. A tejes dolgoktól rosszabbodott az arcom. Ami még segített az a méz.

Ne nyomkodd magadnak. Remélem tudtam segíteni.


Egy lány

2010. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! sokat segitettetek! :)
2010. nov. 23. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!