Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányoknál jelent valamit, ha...

ArankaAry kérdése:

Lányoknál jelent valamit, ha csak a jobb fülükben van fülbevaló?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
nalam azt hogy elvesztettem a masikat( pont ma)
2011. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, én is néha csak az egyikbe rakok fülbevalót, ha olyan kedvem van. :D
2011. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé leszbis. Közüllük is a nőiesebb lányok csinálják általában.
2011. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a nagyméretű fülbiknek csak az egyik felét szoktam és arra az oldalra nem fésülök hajat.
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én néha poénból szoktam, ha valami nagyon hangsúlyos fülbevalót aggasztok az egyik fülembe. Na meg néa elfelejtem. De van egy bnőm, akinek pl. az egyik füle végig van lyukasztva, és tele van vicces fülbevalókkal, a másikon meg semmi.

Amúgy nem, nem jelent semmit. Főleg nem azt, hogy leszbi lenne az illető. A hüvelykujjon hordott gyűrű elvileg jelképezi a leszbikusságot, de én pl. mindkét hüvelykujjamon hordok, és nem vagyok leszbi (bár leszbikus ismerőseim felvilágosítottak róla, hogy elvileg ez ezt jelzi, de mind1).

2011. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!