Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A képen látható lányhoz...

A képen látható lányhoz teljesen hasonlít az én testalkatom is, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]


20 éves vagyok, 170 cm, 55 kg, és sajna ezen a képen nem annyira látszik, csak sejtteti, hogy combban és fenékben erősebb vagyok. Rosszabb periódusban a csípőmön is vannak párnák. Várom a véleményeket, és előre is köszönöm a hozzászólásokat!


2011. jan. 6. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne szemből, ebből így semmi sem látszik, az arányokat is másképp láttatja.
2011. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

nyilván van jobb alakú női is, de ha tetszene az arcod-stílusod és egy húron lennénk akkor nekem semmi kivetnivalóm nem lenne a testeddel kapcsolatban. azt mondanám rá, hogy átlagos.

23f

2011. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lapos. :S


Én a helyedben jobban örülnék a plusz kilóknak, minthogy azon gondolkozzak, mikor hol van felesleg.

2011. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mellre nem hízok, ha hízok, akkor se. De az eddigi hozzászólásokat is köszönöm!
2011. jan. 6. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, és nemigen vagyok kibékülve vele :S

A kicsi mellekkel még megbarátkoztam valahogy, de a csípőm, belsőcombom és a fenekem hagy némi kívánnivalót maga után, főleg így ünnepek után :(

2011. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj lányok:D

Én is ilyen vagyok/voltam, de egy kis szobabiciklizés, lábemelgetés, futás azért segít a helyzeten:)

Én tornázok minden este, és így legalább elégedett vagyok a fenekemmel meg a combommal. Ha változtatni akartok szánjatok rá napi fél órát, ennyi.

Amúgy átlagos alkat ez, kicsit körte.

2011. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! Uccsó komment: igen, valószínű kéne tornázni tovább. 10 kilót ledobtam már, attól nézek most így ki, de egy ideje hanyagolom, és nincs előrelépés. Köszi a megerősítést!
2011. jan. 6. 22:36
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Lefogyott, nem sportos alkat, magas testzsírral...
2011. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

fogynod egyáltalán nemkéne. max icipici alakformálás... de sztem egész jó.

én alacsony vagyok, és nagyok a cicieim. ki nem álhatom, de a barátom szereti...így kezdek megbékélni magammal :)

2011. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Igazából én örülnék egy ilyen alaknak,mert duci vagyok,+30 kiló van rajtam,de amúgy kicsit "alaktalan",nincs csípője a combja meg olyan semmilyen.

18L

2011. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!