Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen stílusról?

Mit gondoltok az ilyen stílusról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik de falun élek nap mint nap buszozok kissé félek hogy fognak majd rám nézni suliban nem szolnának kisebb iskola a tanárok jó fejek

17 leszek 2hét múlva.

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 9. 16:40
1 2
 1/11 LadyLee ***** válasza:
Figyelj, ez egy, a te korodban teljesen normális, és elfogadott stílus. De ha már megfordul a fejedben, hogy mások mit gondolnak, akkor lehet, hogy mégsem neked való.
2011. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
uristennnnnnnn ki ez tee
2011. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ez a stílus (pasi vagyok), nyugodtan mázold ki magad. Biztos lesz aki beszól, mivel elég feltűnő és látványos jellemzőkről van szó, de ha te így érzed jól magad akkor ne törődj senkivel. Sose máshoz alkalmazkodj! Ez a leggyakrabban elkövetett hiba egyébként, mindenki azt nézi, hogy "jaj nem ciki?","mit fognak szólni a többiek?". A te saját és pár általad nagyra becsült ember véleménye legyen rád befolyással, idegeneké ne.
2011. nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

azért fordult meg mert erre az emberek már egyből ku*vázzák a másikat ha felvesz egy kisseb szoknyát, nadrágot, erősebben sminkel, magasarkú csízmát hord

és egyből az egész falu, város ( kiss város ahova suliba járok) róla beszél

2011. nov. 9. 16:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, egy lányt lek*rvázni könnyű. Itt is kapsz majd pár megjegyzést olyan emberektől akik feltétlenül tudtodra akarják adni, hogy számokra ez mennyire undorító és mindezt nem normális stílusban teszik meg (amivel nem lenne baj), hanem ordenáré paraszt módjára.


Neked kell eldöntened, hogy ez mennyire zavar.

2011. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és ki hagytam még azt hogy egy kicsit máskép nézki mint a többiek.


ez egy film fehér leander egy lányrol szól akinek az annyát lecsukták gyilkosságért és egyik nevelő szülőtől a másikhoz vándorol mert az egyiknél az anya válon lőte azzal hogy a férje ba*sza persze ez ne volt igaz, a másik öngyilkos lett, aztán jött az intézett.

Számomra megható hogy szegény lány miken ment keresztűl.

2011. nov. 9. 17:00
 7/11 A kérdező kommentje:

16:49 itt meg is nézheted online :)

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 9. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy film miatt ne válts stílust.
2011. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk tetszik ez a stílus. És nagyon szeretem azt a filmet. :D
2011. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik ez a stílus, és lennék ilyen de nem állandóan. nem szeretek szélsőséges lenni, jó ez se annyira az, de ha csak ilyen stílusom lenne akkor csak ilyen ruháim lennének, csak ilyen sminkem lenne.. és én inkább változatos szoktam lenni.
2011. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!