Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért népszerűbbek a szőke...

Miért népszerűbbek a szőke nők általában?

Figyelt kérdés
Ennyit tesz egy hajszín?
2011. jan. 7. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy azt gondolják róluk, hogy kaphatóbbak... én sem értem :D
2011. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a szőkék egyáltalán nem tetszenek

éljenek a feketék :D

2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom minden hajtípust szeret, csak a szőkéket nem... Hogy amúgy miért örvendenek ekkora népszerűségnek, arra én is kíváncsi vagyok. :)

20L

2011. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
eredetlieg barna hajú vagyok.voltam már vörös is fekete is az évek során. amióta szőke vagyok sokkal több pasinak jövök be. de megmagyarázni nem tudom miért.
2011. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert olyan angyali, és kitűnik az átlag barnák közül... viszont mostanság már a fekete a feltűnőbb a szökék közt.
2011. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem már inkább a barna, fekete haj a nagy sláger, persze van akiknél a szőke a nyerő.


A szőkék amúgy feltűnőbbek, sokkal fiatalosabb hajszín, mint egy pl. fekete haj, sok nőt bájosabbá, kislányosabbá tesz. Szerintem ezekért.

2011. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szőke vagyok és mindenki egy barbibabához vagy angyalkához hasonlít. Nem felvágásból, lehet, hogy ez sokaknak nem is jön be.

Mostanság a fekete meg a barna a divat, legtöbb lány sötét hajszínnel rendelkezik (5en lakunk együtt, én vagyok egyedül szőke, osztályunkban 17 lányból 15 barna vagy fekete volt), ritkább lett a szőke és ugyebár világos szín, kitűnik a tömegből nagyon.

Egyik barátnőm fekete hajú volt, szőkére váltott és komolyan mondom azt mesélte, hogy hihetetlen előnyökkel jár ez a vezetés során. :D

19L

2011. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és 2 barátom volt eddig, mindkettőnek a hosszú szőke haj volt a gyengéje, magyarázatot nem tudtak adni.
2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban feltűnnek a neonfényben...;)
2011. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

azért kedves kérdező, mert a szőke hajszín feltűnőbb, ezért ha egy szőke lány belép egy terembe, mindenki felfigyel rá. De nem biztos, hogy azért mert szebb, mint egy barna.

Volt egy felmérés a TV-ben, hogy a férfiak a szőke lányokban a flörtöt és az 1éjszakás dolgokat látják a pasik, a vörösekben a szeretőt, a barnákban /feketékben pedig a szerelmet.

2011. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!