Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A svéd lányokért azért vannak...

A svéd lányokért azért vannak oda a pasik mert (természetes) szőkék? Miért népszerűbbek a szőke nők?

Figyelt kérdés

Ezek szerint egy barna hajú lány nem is lehet olyan szép,vonzó mind egy szőke?


Böngészgettem a neten és különböző külföldi oldalak készítettek listákat ,hogy melyik az a 10 ország a világon ahol a legszebb nők élnek(egyiken mi is szereplünk).

A listák majdnem felénél Svédország végzett első helyen.


Az is érdekelne mi alapján állítanak össze ilyen listákat,amikor a szépség teljesen szubjektív dolog.Vagy ez is csak reklám lenne az adott országoknak?


(Egyébként szerintem semmi különleges,egyedülálló nincs a szépségükben mondjuk az orosz/ukrán lányok sokkal szebbek.)


2010. dec. 5. 23:07
 1/3 prau válasza:
Azt, hogy hol vannak a legszebb nők leginkább a Miss Universe versenyen látszik meg, és ott legtöbbször dél-amerikaiak nyernek. Bár, az is kicsit fura mert magyar még nem nyert és köztudott a magyar szép lányhad. És szerintem a szőkék amúgy sem vonzóbbak semmivel, az a kisugárzáson meg a többi apróságon múlik. Lehet, hogy azért lehet azt érezni, hogy népszerűbb mert feltűnőbb és ritkább mint a barna. Remélem kielégültél :) 23f
2010. dec. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az is közre játszik, hogy szép magasak, így a lábaik is nagyon hosszúak.
2010. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mert a Svédek haja nagyon vilgáos szinte fehér és ez egy olyan ember számára ahol többségben vannak a barna, fekete hajú nők, különlegességnek számít. Szerintem is szépek a Svéd lányok :)


És vannak olyan népek akik viszont nekem nem tetszenek (japán, orosz, kínai, + a többi ázsai) mert olyan furcsán néznek ki. DE ez szubjektív! Látjuk, az első válaszoló pont az orosz lányokat preferálja... ez változó


15/f

2010. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!