Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csőmellen segíthet valamilye...

A csőmellen segíthet valamilyen hormontabletta?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és csőmellem van, és nagyon zavar és megkeseríti az életem. Néha összehúzódik vagy nem tudom és akkor egész normális de amúgy meg csúnya...szerintetek lehet, hogy valamilyen hormonális zavarom van, és tablettával lehetne segíteni valamennyit rajta?
2011. jan. 8. 00:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Az első megjegyzésem az lenne, hogy a melled még alakul. A másik az, hogy egy push up melltartóban nem látszik. A harmadik pedig, hogy a hormontabletták elég érdekes mellékhatásokkal járhat. Pl szakállad nő. (hidd el megtörténhet, unokatesóm rá a bizonyíték(lány)) De különböző tornagyakorlatokkal is alakíthatsz rajta picit. Vagy ha hízol, akkor nagyobb lesz a melled, és valószínűleg a gravitáció megoldja a csőmell problémád.
2011. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen az a csőmell? :O

Én rakétamellekről már hallottam, de erről spec. nem.

Ha olyan, ami olyan kicsi és előrefelé kiáll, akkor az jöhet! :)

2011. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

majd alakul, ne szedj hormontablettát.

2011. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ebből melyik a csőmell?
2011. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi 17éves vagy bőven fog még nőni a melled.ráérsz ezzel foglalkozni.20évesen.nekem egyáltalán nem nőt tinikoromba a mellem csak 19-20évesen.
2011. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindegyik az, valamelyik durvábban, valamelyik kevésbé.
2011. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!