Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik hajfestéket ajánlanátok...

Melyik hajfestéket ajánlanátok vékonyszálú hajra? Ammóniamenteset? Ez az új hab állagú festék milyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 13:17
 1/5 anonim válasza:
szia! olyanról nem tudok, ami erősítené, de gondolom a vékony szálút a festék jobban megfogja.. Nekem nem jött be az ammóniamentes, mert én a szőkét vettem és csak alig világosította, bár erre számíthattam. De más szín lehet szebb lesz tőle. Amúgy nagyon könnyű felvinni, nekem hosszú a hajam és szép egyenletes lett.
2011. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vékonyszálú a hajam és én is csak ammóniamentes színezőket használok.

Erről azt kell tudni, hogy nem világosít, mivel nem festék, csak élénkít, sötétít.

A habot még nem próbáltam, melyikre gondolsz? Hány mosásig tart? Minél hamarabb kijön, annál gyengébb a hajadhoz.

De színt kapsz attól még, de nem világosít.


remélem tudtam segíteni valamennyire :)

2011. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég vékonyszálú, és én most utoljára a habállagút próbáltam és nagyon nagyon jó. Nagyon szép színe lett (világos bronz barna ) :D
2011. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi...a schwarzkopfra gondoltam:)
2011. jan. 11. 16:15
 5/5 anonim válasza:
1. vagyok, nekem igenis világosította az a típusú, amire a kérdező gondol, csak nem eléggé. Nem tudom, hogy van-e még, de 500Ft-os kuponok voltak kitéve hozzá több helyen, pl. Tesco, Müller. Így olcsóbb azért, érdemes egyszer kipróbálni, ártani nem ártasz vele szerintem
2011. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!