Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki festette már otthon a...

Valaki festette már otthon a haját Syoss fekete festékkel? Milyen lett? Nem erős nagyon a festék egy vékonyszálú hajúnak? Az segíthet, ha kicsit rövidebb ideig hagyom rajta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd addig amennyi a dobozra van írva.de én sötétbarnát használok,az nem károsítja annyira és feketének látszik.
2011. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én festettem sötétbarnát anyum segítségével.Első pár napban nagyon fekete volt,szóval vigyázz ja és nekem is elég vékonyszálú a hajam és annyit hagytam pont amennyit írt.Gondoltam megosztom :D
2011. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én feketét vettem, mert már elegem volt abból, hogy a sötétbarnák idővel nagyon kikopnak és olyan fura vöröses barna lesz belőlük. Igaz, Syoss sötétbarnát még nem próbáltam, hanem ezek Palette, Garnier, ilyesmik voltak. De most eldöntöttem, hogy normális feketét szeretnék, ami sokáig tart. Én olyan 3-4 havonta festem csak, mert nekem az eredeti hajszínem is sötét, de nem szép színű.


Remélem, nem nagyon fogja roncsolni. :)

2011. aug. 3. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

3-4 havonta kibírja,én havonta festem,mert világos a hajam.

csak használj néha pakolást:)

2011. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!