Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni? 163-164cm...

Hogyan tudnék hízni? 163-164cm 48kg.15/L

Figyelt kérdés

Segítsetek! Elég vékonynak érzem magam. A karomra, a combomra és a fenekemre kéne hogy hízzak/erősödjek. Rengeteget eszek, csokit, kenyeret mindent amit azoknak nem lehetne akik fogyni akarnak. Viszont a zsíros hústól undorodom, általában csak csirkemellet fogyasztok, ha combot ilyesmiket eszek arról inkább leszedem a zsírt egyszerűen azt nembirom megenni. Nemtudom mivel érhetném el, hogy nagyobb legyen egy kicsit a fenekem meg vastagabb a karom és a combom.

15/L


2011. jan. 8. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem sportolással... izmosodni fogsz..:D
2011. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen méretekkel rendelkezem, de én nem is akarok hízni, mert úgyis csak a hasamra és a csípőmre megy. Én tetszem így magamnak, ahogy vagyok.
2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez a méret vagyok, de én egyáltalán nem találom magam vékonynak:S
2011. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nebula ***** válasza:
az a helyzet, hogy mindegy mit eszel, ha ilyen a természeted akkor nem hízol meg..én is próbáltam már és nem jött össze...csak a hasamra hízok...egy idő után úgyis megszokhatja a szervezeted pl a sok csokit...vagy csak beteg leszel tőle :P
2011. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! Én most kezdtem el megint a hízókúrát.

Reggelire egyél bőségesen amit szeretnél.A tojás és a szenvics(amibe valami felvágott van ,de abból sok és valami paprika vagy ilyesmi). Tízóraira egyél egy banánt és egy csokit. Ebédre ami van otthon, a főtt ételt a legjobb. Egyél levest is!

Uzsira egy joghurtot.

Vacsira lehet az ami az ebéd volt(hogy ne legyen drága) vagy ha tudsz csinálni cézár féle salátát az a legjobb. Egy kis husi,zöldség,kefír. Minden benne van.

És szedj Eurovit vitamint,vagy Béres cseppet.Elég 2 naponta egy!

Hasra mindenféleképp hízni fogsz,ezt előzd meg ha futsz egy picit vagy hasra tornázol napi 15 percet.

Légy kitartó. Mérlegen hamar látszódik az eredmény, a testen minimum 2-3 hónap múlva.

Én 1 hónap alatt 2 kg-t híztam így. még szeretnék én is.

2011. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!