Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a testemmel. Hízni szeretnék 5 kilót. A melleim is 70/A-sak. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Egy régebbi kérdésben olvastam, hogy volt, aki azt csinálta, hogy minden este sültkrumplit, chipset evett.De nem egészségtelen ez?Olyan lehet, hogy későn érő típus vagyok, és még megnőhet a mellem B-re? mert annak nagyon örülnék.(L/17)
2011. júl. 8. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évekig nagyon sovány voltam, nem bírtam eghízni. Aztán rájöttem hogy a nyugtalam életviteltől volt. Mióta rendeződtek a dolgaim, lenyugodtam, és nem 5-öt, hanem 10kg-t felszedtem, a mellem is megnőtt. Mindenki el van szállva velem, de én szeretnék, megint olyqn sovány lenni. a sültkrumpli vacsorára jó ötlet. meg ne legyél olyan aktív.
2011. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól szoktak hízni a lányok. De sztem te még fiatal vagy hozzá.
2011. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En mar lassan 30 vagyok es meg mindig ez a problemam, sot, minel idosebb vagyok, annal vekonyabb.

A hizokura abban a formaban amit leirtal nagyon nem jo, bar te meg 17 eves vagy csak, lehet, hogy maskepp reagalna a szervezeted, de ha en ilyen etelekkel kezdenem magam felhizlalni, akkor az haj formaban jonne fel a combomra, derekamra, karomra, a cicim alig none, viszont garantaltan narancsboros lennek egybol, sot, pattanasos is.

En most ugy szedtem fel 3-4 kilot kb 3 honap alatt, hogy elkezdtem izomerosito edzeseket csinalni, noi alakformalo tornakat. Heti 5-6 alkalommal kb 20-40 perc. A cicim nem nott (nem is fog, szultem mar ket gyereket, akkor sem nott, pedig akkor a hormonok miatt elvileg kellett volna), viszont a fenekem szep kerek, kemeny, a combom is nagyon formas lett, a hasam sem csak siman lapos, hanem szepen izmosodik es a karom sem palcika mar.

A feherjefogyasztast noveltem, de nem eszek direkt egeszsegtelen, hizlalo eteleket.

2011. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a kislány eleget eszik a mellnöveléshez.

http://www.youtube.com/watch?v=_mdMb6bRXt4

2011. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. júl. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!