Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép lány volt...

Szerintetek szép lány volt Pamela Anderson fiatalon? Mi rontotta el őt ennyire?

2011. jan. 8. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen szerintem szép volt.. a rengeteg buli,drog és a botrányok rontották el szerintem..
2011. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt még nem voltak hatalmas mellei, a szája sem volt akkora és kicsit természetesebben sminkelte magát.


Azóta öregedett kb. 20 évet, rengeteg pia, buli, mértéktelen napozás, drog van mögötte, amik nyomot hagynak az arcán.

2011. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"hagytak"
2011. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szép volt. amit elrontott magán, a hatalmas csöcsök, csúnya száj, tetovált szemöldök, agyonnapozott bőr. amúgy még ma sem lenne csúnya.
2011. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szép volt.

sok plasztikai beavatkozás..

2011. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű volt fiatalon...:-)
2011. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Wow!Már akkor is szép volt :)
2011. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Fiatalon nagyon szép volt, később meg nagyon szexi. Utóbbit valamiért nem szeretik manapság, valószínű, mert sok kisfiú fél a nőiességtől. Én amúgy nem várnám el senkitől, hogy plasztikáztassa a melleit, és nem ezen múlik, hogy tetszik-e egy nő, de azok a férfiak, akik fanyalognak a mellnagyobbításon (most a normálisan sikerült beavatkozásokról beszélek), azok nem őszinte emberek. Ez egy mostani tipikus álértelmiségi divat egyébként. Nem is értem, mért nem lehet beismerni, hogy valami jól néz ki, még ha egyébként el is utasítja az ember.


Pamelára visszatérve: természetesen az idő senkit se kímél, de ő még 2007-ben, 40 évesen is nagyon jól nézett ki. Én akkor láttam utoljára filmben.


2. hozzászólás:

"Itt még nem voltak hatalmas mellei, a szája sem volt akkora és kicsit természetesebben sminkelte magát.


Azóta öregedett kb. 20 évet, rengeteg pia, buli, mértéktelen napozás, drog van mögötte, amik nyomot hagynak az arcán."


LOL! Valószínűleg azért öregedett kb. 20 évet, mert azóta kb. 20 év telt el. :DDDDD

2014. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Még annyit, hogy nem értem ezt a kérdést. Mintha csak azért lett volna kitalálva, hogy ezzel és a valászokkal szépen belénk nevelje, hogy mi a szép és mi nem. Aki ilyet csinál, azzal valami nem stimmel...
2014. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!