Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pár kérdés lányoknak?

Pár kérdés lányoknak?

Figyelt kérdés

1.Miben tartod a sminkjeidet?

2.Mennyire sminkeled magad? pl(szemcerka,rúzs stb)

3. Műköröm vagy természetes vagy körömlakk?

4.Mennyi ékszert viselsz magadon?

5.Melyik az a ruha,amiben csinosnak érzed magad?

Kort is írjatok köszi:D


2011. jan. 8. 19:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

1,van bör sminktáskám már 10 éve,igaz anno nem volt olcso,de szerintem azért is jó még és nem ment tönkre.

2,alapozó,puder(mattitásra)szemhéjfesték(általában natus szineskkel)spirál,ceruza(szem)szájfény(rozsaszin)

3,nem festem a körmöm de ha nyáron nyag ritkán mégis akkor csakis a saját körmömre,müköröm nem az én stilusom.

4,fülbevalot és piercinget,néha jeggyürümet.

5,fekete térd fölötti szoknya fekete felsövel(egyenes).

26L

2011. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

szia!


1. egy kis neszeszerben tartom őket

2. szemceruza, szempillaspirál, korrektor (nagyon ritkán alapozó)

3. műkörmöm van, hegyes, de azért az ízlés határain belül, általában 2 színből áll, vagy kövek

4. gyűrű a páromtól, és egy nyaklánc (köldökpiercing, 2 tetoválás)

5. hosszított pulcsi harisnyával


22L

2011. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

jah és persze nekem is fülbevaló, ami állandó, nem cserélgetem


második voltam

2011. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

1:Rengeteg sminkem van,egy külön bőröndben és ha helyükön tartom őket!Ne is kérdezd miért:D


2:Átlagosan amilyen kedvem van és attól függ hogy hova megyek!


3:Mind a kettő!!


4:gyűrűk karkötők fülbevalók,egy nyaklánc,de nem veszek fel mindig mindent,ez is alakalom és kedv függő!


5:Táncos vagyok,a simulós ruha is jól áll nekem (állítólag!!!),bár abban nem nagyon érzem magam jól,amúgy mindenben:)

2011. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
és neked kérdező?:)
2011. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

1. sminktáskában:)

2. hétköznapokon általában csak szempillaspirál, esetleg púder, pirosító, de azok általában csak az extra kómás napok feljavítására:D Alkalmakkor szemhéjpúder is, rúzs nagyon ritkán. Szolid színekkel szoktam sminkelni.

3. általában nem festem a körmöm, csak alkalmakra, szép hosszú, ápolt körmeim vannak. A műkörömtől undorodom, igénytelenséget sugároz.

4. 2 nyakláncot hordok, amit sosem veszek le (ezüstök, mindkettő vékony lánc 1-1 medállal), és két ezüstgyűrűt (vékony, szolid ez is), és egy japán kanji feliratos karkötőt (szintén ezüst). Fesztiválok után egy ideig a karszalagokat is hordom, amíg el nem kezdenek szaglani :P Fülbevalót veszek fel, ha elmegyek itthonról, a hosszú, lógós ezüstöket szeretem.

5. A 19. sz.-i ruhák főleg. Fűző, kis fűzős cipellő, hosszú szoknya (a szűkebb fazont szeretem), csinos felső, kesztyű, kalapka. A legfontosabb az acélmerevítős fűző, anélkül nem teszem ki a lábam itthonról. Csodás derekat, királynői tartást kölcsönöz, és gyönyörű!

22/N

2011. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Egy kockás nagy,lakatolható sminkes táskában,mert egy időben sokan lopkodták a sminkjeim.

Korrektor,púder,szemceruza,természetes hatás műszempilla,ajakbalzsam.

A körmeim rövidek,semmi extra.

Néha hordok fülbevalót,nem érzem jól magam felékszerezve.

Szeretem az édes kis kardigánokat és csőnacikat,balerinacipővel.Bulikba pedig ilyen fazonokat hordok általában:

[link] egy kicsit hosszabbat)

18/L

2011. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

1. skót kockás neszeszer

2. alapozó (egyre ritkábban) púder, korrektor (ha van éppen vmi hiba az arcomon)szempillaspirál, néha szemfesték. számat nem festem, max labello

3.vagy természetes, vagy körömlakk (ha lakk, akkor halvány rózsaszín vagy piros)

4. nincsenek állandó ékszereim, hacsak az óra nem számít annak, mindig az adott ruhától függ

5. nyári ruha szandállal

2011. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1. rózsaszin neszesszer

2. nagyon(tus, cerka, spirál, alapozó, puder,szemhéjpuder)

3. rövid és festett(piros, lila, kék)

4. van a bal karomon egy szalag, és egy pengető felfűzve.

5. egyenes szárú farmer, deszkás cipő, póló, kapucnis pulcsi

18L

2011. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ma 21:11-es vagyok, látom többen odairták:

bal fülemben 2 fülbevaló + egy 12mm-es tágitó, jobb fülemben 5füles + a 12mm-es tágitó, 2 piercing(ajak, orr) és egy tetoválás tulajdonosa is vagyok...

2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!