Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pár kérdés lányoknak?

Pár kérdés lányoknak?

Figyelt kérdés

1.Miben tartod a sminkjeidet?

2.Mennyire sminkeled magad? pl(szemcerka,rúzs stb)

3. Műköröm vagy természetes vagy körömlakk?

4.Mennyi ékszert viselsz magadon?

5.Melyik az a ruha,amiben csinosnak érzed magad?

Kort is írjatok köszi:D


2011. jan. 8. 19:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

1. sminktáskában

2. általában feketével kihúzom a szemem és szempillaspirál :) (ritkán ha olyan a kedvem kis szemhéjfesték általában lila, vagy szürkés, vagy barna ruhától függ )

3. természetes és átlátszóval van bekenve :)

4. fülbevaló állandó (kicsi csillag) gyűrűk (2ezüst és 1arany)

5. csőszárú farmer, pólók vagy más egyéb felsők XD

17/L

2011. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

köhöm elnézést

*(...vagy barna, ruhától függ) XD így értelmesebb

2011. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

1. van 2 neszeszerem, az egyikbe vannak amiket minden na használok (na jó, ha itthon vagyok, nem sminkelem magam egyáltalán) a másikba pedig amiket ritkábban,


2. ha suliba, buliba vagy csak társaságba megyek, nekem ennyi az általános sminkem: világos szemhéjpúder, felül kihúzom fekete tussal és szempillaspirál, esetleg szájfény. alapozót, púdert nem használok, ha van vmi bőrhibám azt korrektorral általába sikerül "eltüntetni".


3. hmm, műkörmöm sose volt, nem hagyom hosszúra se csak olyan közepesre, azért nincs tövig vágva :D (gitározom, így nem túl előnyös a hosszú köröm) általába sötét színekkel lakkozom--> bordú, sötét ciklámen, piros ilyen színek :) de van mikor nem lakkozom ki:)


4. nem vagyok nagyon ékszeres, bár fülbevalómániás vagyok:) egyik fül 3, másik 1. a két alaplyukba van egy közepes ezüstös rezes karika, az egyik pluszba egy kisebb karika, és legfelül egy fekete gömb:) esetleg egy ezüst lánc, egy kisebb medállal, vagy bőr-,fanyaklánc. karkötőket is szeretem, bőr-,fa,-gyöngy vagy ilyen fonalas karkötők :) persze ha nagyon kiöltözöm akkor szebb elegánsabb ezüst karkötő + gyűrűk. körülbelül ennyi :D


5. háát szerintem normális alakom van, kicsit husisabb csípő, de derékkal nincs gond, hosszú lábak. szeretem a fekete cicanadrágot, sötétebb, természetes színeket--> zöld, drapp, barna, és a hosszabb felsőket, ami mell alatt szabott :) és lapos cipőket, esetleg csizmát hordok :)


17/lány

2011. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

1.: Sminktáska

2.: Színezett hidratálókrém+korrektor+szempillaspirál+labello

3.: természetes

4.: 5-6 állandó karkötő, amiknek történetük van+ néha valami hosszú nyaklánc

5.: egy nagyon aranyos virágos szoknya fekete trikóval:)

13L

2011. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

1.van egy kis ritikülöm,abba spirál,cerka,szájfény elfér

2.minimálisan-spirál,szájfény

3.természetes,vagy körömlakk

4.nyaklánc,lógos fülbevaló,karkötő néha csak

5-szoknya,nadrág,minden

2011. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

1.Van egy kis sminktáskám abban tartom őket.

2. Csak ha megyek valahova,egy kis alapozó,szempilla spirál.

3 Természetes.Nagyon ritkán átlátszóval.

4.Nem hordok ékszert.

5.Az összes ruhámban jól érzem magam.Főleg csőnadrág,tornacipő,egyszerű póló,vagy top.

21 éves vagyok

2011. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

1. amiket naponta használok, azt egy kis nesszeszerben. Amiket csak alkalmanként használok, azt egy fadobozban :D

2. szempillaspirál, szemceruza, korrektor a szemem alatt

3. természetes körömlakk:)

4. sok gyűrű, ilyenek: [link]

nyaklánc, nagy karika fülbevaló, karkötő:)

5. fekete leggings meg valami top + ing:)

13/L

2011. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

1.Műbőr sminkes táskában, de szeretnék egy ilyen fiókos vmit, ahol külön tudom tartani az alapozókat rúzsokat stb. Mert fél óráig tart mire megtalálok vmit.

2. Minden nap amikor megyek vhová. De nem vagyok fanatikus, tehát smink nélkül is bátran kimegyek az utcára. Napi sminkem egy kis alapozó, pirosító, szempillaspirál. Néha szemhéjtus, vagy szemhéjfesték.

3. Természetes körmöm van. Minden héten lakkozom. A youtube-on rengeteg video van.

4. Fülbevaló mániás vagyok. Rengeteg van, minden színben. Ezeket szoktam variálni, a karkötőket is szeretem.

5. Nem túl tapadós ruhák. Van egy kis pocim. Mondjuk egy lazább karcsúsított ing, csőfarmerrel.30/N

2011. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Ja akkor válaszolok én is.

1.Egy fali polcon tartom a sminkjeimet.

2.Alapozót,szemcerkát és spirált használok ja meg szájkontúrt.

3.Műköröm

4.Csak gyűrűt és fülbevalót viselek.

5.Szinte minden ruhában ami épp rajtam van jól érzem magam.:)

2011. jan. 9. 10:48
 20/27 A kérdező kommentje:
Útolsó válaszoló én is fülbevaló mániába szenvedek annyira szépek és úgy feldobják az ember kinézetét:D
2011. jan. 9. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!