Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk a nagy vagy a kis...

A fiúk a nagy vagy a kis feneket szeretik? Már végképp nemértem.

Figyelt kérdés

Valaki aztmondja hogy a kicsit, valaki azt hogy a nagyot.. Most nem az olyan válaszokra vagyok kíváncsi, hogy "nem a kinézet számít, ha szeretem nem érdekel mekkora a feneke"..

Nekem meg viszonylag nagy és eléggé szégyellem :S :( nem vagyok kövér csak a fenekem nagy az alkatomhoz képest.

15/L


2011. jan. 8. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is, én is nagyon kíváncsi vagyok! (Szerintem ha a szexualitás témakörbe raktad volna a kérdést, több választ kapnál.)
2011. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez változó. izlés kérdése. mintahogy van aki a bmw-t,van aki a mercit szereti jobban
2011. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, személy szerint sem a kicsi, sem pedig a nagy feneket nem szeretem. Illetve az szubjektív, hogy kinek mi számít kicsinek vagy nagynak.

Egy lánynak mindenképp akkor szép a hátsó fele, ha tesz is érte valamit. Mert az oké, hogy egy 15 éves lánynak, aki normális testalkattal rendelkezik, még aránylag feszes. De ha nem sportol, és nem tesz semmit azért, hogy formásabb legyen, előbb-utóbb már nem lesz olyan szép. Tehát: nekem azok a fenekek tetszenek, amikért a gazdájuk tesz is valamit, formában tartja, és ha netán belemarkolok, azt érzem, hogy feszes, és be tudja indítani a fantáziámat.

2011. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg ízlés kérdése. Van akinek a kifejezetten nagy fenék tetszik, míg másnak meg a kisebb.

De szerintem is az a legfontosabb, hogy szép feszes legyen a fenék, ne legyen petyhüdt, de persze lapos se.

2011. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen lehet kisebbet csinálni belőle...


Kell keríteni egy még nagyobb fenekű barátnőt

és mellette sokkal kisebb lesz e tiéd!!

2011. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom nálad mekkorának számít a nagy, de a lányok többsége eltúlozza a méreteit.

[link]


ez egy nagyon jó alak, szép popsival. most hirtelen ezt találtam, de ennél még lehet sokkal nagyobb, de kisebb már ne.

2011. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] Nekem a kicsi tetszik, mint ez :$ :D
2012. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem javarészt azt szeretik, ha gömbölyű, mindegy hogy kicsi vagy nagy :D [link]
2014. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a nagy, látványos fenekeket szeretem 😍😍
dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!