Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1 srácnak ilyen csupasznak...

1 srácnak ilyen csupasznak kell lennie? (lent) És ők mitől lesznek ilyen csupaszok?

Figyelt kérdés

Http://www.ohlalaparis.com/ohlalaparis/2005/08/guess_what_this. Html


elég szőrös srác vok :(


2011. jan. 9. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, az a jó, ha természetes. Ha szőrös vagy ne borotváld. 18L
2011. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha már linkelni akarsz, tanulj meg linkelni:


[link]


Azért ilyen szőrtelenek, mert modellek, valószínűleg te nem vagy az, szóval ne zavarjon, kezdd el használni a borotvát ott ahol nagyon zavar, de ne legyél kopasztott csirke :D

2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ehhez kéne egy kép.
2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mármint rólad.
2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Durvábbra számítottam.
2011. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szőrös vok de nem qrva szőrös, csak zavar mert lassan ott vunk a bnőmel és nem merek így levetkőzni előtte
2011. jan. 9. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőtől is függ hogy ki mit szeret. Van olyan nő aki azt szereti ha a pasin sehol nincs szőr. Van akinek viszont nagyon tetszik a szőr sok helyen. Én is szőrös vagyok. Mellkasomon hasamon. Eddig szerencsére mindig olyan nővel akadtam össze aki imádta. Te is olyan nőt válassz, aki elfogad úgy ahogy vagy.
2011. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
engem csak a combom és a seggem idgesít. máshol meg borotválom magam
2011. jan. 9. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gyantázz, mint borotváld, nem érdekel, hogy mit mondanak a kutatások, nekem igenis erősebb lett tőle a szőröm.

De miért nem kérded meg a barátnőd? :)

2011. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

öröm látni hogy nem csak a nők frusztrálják magukat ezzel... legutóbb láttam egy oldalon hogy azt tárgyalták, hogy kell-e szőrtelenítenie egy csajnak a hasát és mellét o.O

csinálsz ami tetszik.

2011. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!