Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kötelező egy...

Szerintetek kötelező egy nőnek mindenhol csupasznak lenni? Kar? Hónalj? Láb? Intim testrész?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. A hónaljam és a lábam borotválom. Azt látom magam körül, hogy a lányok a karukat is és mindent gyantáznak, muszáj nekem is?

Én szőke vagyok, Ők (barátnőim) barnák, feketék. Szerintem nekik csúnyán látszana vagy nem tudom, de nekem is kell? Ha nem akkor igénytelennek hatok?


Mit gondoltok? Mindenhol legyen egy nő csupasz?


2010. márc. 3. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező!
2010. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát, én világosbarna vagyok, és a hónaljamat nyáron szoktam, vagy ha fürdőbe megyek télen. Nekem tetszik a hónaljszőr. A lábamat borotválom. Mást nem. A karomat sem. gyerekkoromban anyukám szerette a karpihéimet, így én is elfogadtam. Nekem undorító, ha a nő mindenhol nyúzza magát.
2010. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lábszár, hónalj azért minimum.

Ha szőke, fehér bőrű vagy, akkor máshol nem nagyon látszódik szerintem.


Egy lány ismerősöm, aki sötét szőrű, csak a póló ujjáig borotválta a karját, amikor meg toppot vett fel, akkor rém gusztustalanul nézett ki, hogy a felkarja fele feketén szőrös :S

2010. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem kötelező, ez csak az ügyeletes divatőrület.
2010. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem a kötelezőt, ha én felveszek egy toppot, akkor igénytelennek minősülök, mert nem nyúzom a karom, meg az arcomat sem?


Én látom a szőröcskéimet, de képen sem látszik, és soha senki nem szólt érte.


Mi ez az őrület?


Borotválja a kezét? Jézus, de undorító, akkor már inkább gyanta, kellemes lehet egy pasinak megsimítani a szúrós kezét. :)

2010. márc. 3. 15:38
 6/13 A kérdező kommentje:

Ez olyan dolog, mint a műköröm divat. Volt egy nagykpű liba, aki beszólt nekem. Rövid, formás , festett saját körmöm van. Utálom a műkörmöt, hordja az, akinek nincs szép saját körme.


Azt mondta nekem, ha valakinek nincs hosszú körme, az nem nőies. Ezért kell a műköröm.


Könyörgöm, nem a 20 centis műkörömtől lesz valaki nő.

2010. márc. 3. 15:40
 7/13 anonim ***** válasza:
énis utálom a műkörmöt..sőt azt is utálom ha fél centivel hosszabb a körmöm..mindig rövid :D
2010. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én meg a műkörmös nőket nem bírom. (F)
2010. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A műköröm az más tészta de a szőrt speciel én nagyon nem szeretem. Én mindenhonnan leszedem mert engem nagyon zavar és nem az aktuális divat miatt. Ha teljesen elfogadott és mindennapi volna a "szőrösség" én akkor is gyantáztatnám mert nem érezném magam jól szőrösen. De persze hogy más mennyire szőrös vagy mennyire nem az nem nagyon érdekel, ha neked úgy jó akkor ne foglalkozz mások véleményével.
2010. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem igénytelen és nemis divathullám. de ha jobban megnézzük a télleg esztétikus és nőies, csinos nőket, általában borotválva van a karjuk és most nem a 15 éves plázapiccsákra gondolok. azért mégiscsak jobban mutat egy csinos nő szép bőrrel, mint csillogó szőrrel a bőre felett. a bőr is eléggé figyelemfelkeltő tud lenni, egy szép fedetlen testrész, pl egy kar szép finom bőrrel sokkal esztétikusabb mint egy szép kar szép bőrrel de rajta szőrrel.
2010. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!