Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellen is "jól néz ki" a...

Kis mellen is "jól néz ki" a sportmelltartó?

Figyelt kérdés

Úgy értem nekem 75-80-85 B-s melltartóim vannak, viszont imádom a sportmelltartót. Nagyon szeretem, ahogy tart és nem csúszkál. Viszont ez nem nyomja össze a melleket, nem tűnik sokkal kisebbnek formátlanabbnak tőle.? Olvasgattam a kérdéseket, és szinte mindig nagymellű lányok írták azt , hogy "kicsinyítés" céljából hordják...

ui: Nem tudom, hogy jó helyre tettem-e a kérdést..


2011. jan. 9. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu, mégha kisebbnek is látszik, legalább a csalódás kellemes lesz ;) Amúgy komolyra fordítva a szót, olyat hordj, ami Neked kényelmes!
2011. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem nyomja úgy ki, mint egy jó push up melltartó, de szerintem dekoltáltabb felsőhöz nem is sportmelltartót szokás felvenni.

Ha nincsenek megereszkedve a melleid, nem fog formátlannak tűnni.


Használd nyugodtan!

2011. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sportmelltartó = sportoláshoz, a funkció a lényeg.


Push up és szivacsos = az a cél hogy jól nézzen ki.


Magyarul ha el akarod kápráztatni a párod, NE a sportmelltartót ved fel. Ha nem annyira nőcis a stílusod, válassz egy sportosabb kivitelt a csipkések helyett. pl

[link]

Nem mondom, hogy a kicsi vagy lapos mell nem lehet szexi, de a sportmelltartónak nem az a lényege hogy jól nézzen ki.

2011. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!