Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi minden lehet necces...

Mennyi minden lehet necces egy mellen?

Figyelt kérdés
azt hittem h az a legrosszabb ha nem egyformák de itt már olvastam olyat is h túl messze ülnek egymástól, túl hegyes meg egy csomó mindent..félelmetes h a nők mennyire elégedetlenek a mellükkel...
2009. máj. 29. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert nekem boldog párkapcsolatom van és elfogad a párom, de nekem semmi bajom a mellemmel.
2009. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nagyon elégedetlenek velük. Lehet bajuk azzal: Hogy túlságosan lóg, túlságosan fent van, egyik nagyobb, a mellbimbó túl nagy, vagy épp túl kicsi, hegyes az egész, távol vannak, nincs is, túl nagy, túl kicsi, lapos, stírák vannak rajta, úgy tűnik semmi gond vele, de lehetetlen rá melltartót találni szóval akkor gondolják mégis van vele valami. Most ennyi jutott eszembe.
2009. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!