Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a webshop, ahol...

Melyik az a webshop, ahol olcsón, de jó minőségű kozmetikumokat lehet rendelni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőhöz szólna a kérdésem:

Miért van lenullázva az ár a legtöbb terméknél?Nincs még raktáron,egyáltalán nem lehet még kapni?

2011. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre a coastal scents márkát forgalmazzák, a többit folyamatosan vezetik be az év folyamán. december 10-én nyitottak, én már rendeltem tőlük, és nem volt gond, megbízhatóak. De ha neten rákeresel, elég sok magyar blogger rendelt már tőlük, és mindenkinek jó véleménye volt:)
2011. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Ma reggel már sok dolognak fent volt az ára.

Nagyon tetszik!!

Olyat esetleg nem tudsz linkelni, ahol más termékek is vannak? pl. hajápoló és arcápoló

2011. jan. 11. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Makeup Plaza -t ajánlom. Vettem már tőlük palettákat és tényleg olyan jó, mint a híre! Ráadásul meg lehet rendelni házhoz, így aki vidéken lakik nem kell majd vonatoznia drága pénze, ha majd üzlete is lesz - gondolom Pesten nyit majd nem? Tudja valaki? Oda annyi sőt többe van a vonatjegyem meg utána a metrójegyem, mint egy paletta és gel liner ára! Inkább megrendelem.
2011. jan. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tesminked.hu
2011. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tesminked.hu nekem nem szimpi, mert több helyen is odaírja, hogy csak nála kapható, pedig máshol is van! Nem szeretem az ilyen gorilla marketinget és az erőltetett reklámokat! A W7-re gondolok pontosan, a sminkkel.com is árulja, meg még van néhány webshop, szóval kár valótlannal megtéveszteni a vásárlókat! Pfúúúj!
2011. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Make Up Plaza, egyértelmű ;-) Nagyon korrektek, iszonyú jó a custom kiszolgálásuk és a termékei pedig mesések. Csak ajánlani tudom őket én is.
2012. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!