Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj, és milyen...

Mennyire fáj, és milyen veszélyei vannak a tragus piercingnek?

Figyelt kérdés

Már van 7 piercingem és 2 tetoválásom,de ettől valahogy nagyon tartok.Néztem videókat,és hát igazán fájhatott az emberkéknek.

Van valami veszélye?


2011. jan. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

van tetoválásod, meg 7 piercinged és ettől fálsz?!:-DDDDD

nekem van ilyen.(nem is tudtam, h ez a neve, így megnéztem guglin:-) ) nem fáj jobban, mint más piercing behelyezése.ne félj

2011. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van, ráadásul szúrták, de semmi xtra.

Begyulladhat max, azt kezeled és kész:)

2011. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érzésteleníteni szalonban nem tudják semmivel. Mivel jég nem lesz kéznél.

Végig kell ülni. Ha ügyes vagy megfelelő ápolás mellett szép lesz gyógyultán akár 30 évig is.

De ha begyullad és emiatt ki kell venni ez ördögi kör lesz újra és újra szúratni :)

18/F

2011. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dorka7 válasza:
Szia:) Nekem egy ismerősöm szúrta a Westend Tetején, picivel több, mint egy hónapja:D Nekem kicsit sem fájt, persze éreztem, meg fless hangja volt, de nem fájt:) Utánapicit még fura volt, de semmi para, pedig előtte picit féltem. Nekem be sem gyulladt, meg semmi, ez az első, és remélem, nem az utolsó piercingem. Én pár napig kezeltem csak Betadine-nal, meg Aloe Verával, de nemvmi szorgalmasan. Sajnos a szüleim nemszeretik, ezért csak akkor teszem be, ha megyek vhova, és ez nem tesz neki túl jót, amikor kiveszem, picit sebes. Arra figyelj, h pl ne áztatsd, mármint, vigyázz arra, h víz picit érje, és utána jól töröld ki. A fület tisztítani a hosszú szár miatt picit nehéz lesz, de olyankor egyik kezeddel fogd meg a bogyót, húzd előre, úgy könnyebb. Én kb 2 hét után vettem ki, szüleim miatt, de ha elmegyek vhova, berakom és imádom:)
2011. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dorka7 válasza:
Jah, és ha kérdésed van, írj nyugodtan:)
2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!