Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl magas vagyok? Ez baj?

Túl magas vagyok? Ez baj?

Figyelt kérdés
Én 170 cm vagyok, de amikor a barátaimmal vagyok, mindenkinél legalább 1 fejjel magasabbnak gondolom magam, és az is vagyok. Szinte az összes fiúnál magasabb vagyok akiket ismerek. Borzalmas. Nem hordhatok magassarkút, mert akkor meg úgy érzem magam mint egy felhőkarcoló...csúnyának tartom a magas lányokat. Beleértve engem is. Talán azért nincs szerencsém a pasiknál mert túl magas vagyok...segítsetek
2011. jan. 10. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én is 170 vagyok, de én inkább alacsonynak érzem magam...
2011. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
A magas lányok szépek. Hosszú a combjuk, és sokkal szebbek az arányaik mint egy alacsony lánynak.
2011. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
en 175 vagyok...de altalaban magassarkut hordok mert szerintem alacsony vagyok. a magas lanyok 180-nal kezdodnek.
2011. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A 170cm még annyira nem is magas, különben is, a magas lányok szépek, hosszú a lábuk, csomó pozitívuma van annak, hogy nem vagy kisebb. Mást meg pont az zavarja, hogy alacsony, és téged irigyel (köztük én is:)), fogadd el magad, ez genetikus, nem tudsz rajt változtatni, ezért nem éri meg, hogy rosszul érezd magad miatta.
2011. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok
2011. jan. 10. 16:18
 6/18 anonim ***** válasza:

Hogyan segítsünk? Vágjuk le a lábadat? Már, bocs de tényleg nem tudsz ezzel mit csinálni.


Mellesleg nem írtad a korodat, de felnőttként 170 centi egyáltalán nem magas. Az átlag magasság felső határa.

Én is annyi vagyok és simán felveszek 10 centis magassarkút. Sok pasinál magasabb vagyok olyankor, de soknál nem. És úgy vettem észre, tetszik a férfiaknak a hosszú láb.

2011. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
En 173 vagyok es kissebbsegi komplexusom van, a szep, magas baratnoim mellett. (ok 178 felettiek)
2011. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok és szintén 170 cm. Figyelj, ez van, változtatni nem lehet rajta. Még az is lehet, hogy nőni fogsz (sokan mondják, hogy de már nem nőttem évek óta, de erre rácáfol az egyik barátnőm, aki nem nőtt 2 évig semmit, aztán hirtelen egy nyáron 4 cm-t). Vannak nálad magasabbak, de ha ennyire zavar a magasságod ne hordj magassarkút és ne azt elemezgesd, hogy ki kisebb nálad és mennyivel.
2011. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésedre is válaszolva egyben:

Azért szeretik jobban a hapsik az alacsony barátnődet, mert érzik rajta hogy neki olyan kisugárzása van, ami neked NINCS. És azért nincs, mert mindig bajod van magaddal, és ez érződik is rajtad. Amíg ilyen hülyeségeken görcsölsz, addig nem is lesz soha kisugárzásod. Csinálj szép sminkeket magadnak, vegyél csinos ruhákat, húzd ki magad. Merj beszélgetni, merj mások szemébe nézni, mosolyogj sokat. Menj szórakozni, legyél laza és nyitott, és hidd el, hogy másként fognak rád nézni az emberek. Én 180 centi fölött vagyok, és soha de soha nem cserélnék senkivel, én így vagyok jó ahogy vagyok. Soha de soha semmi problémám sem volt a pasizás terén, nálam alacsonyabb srácokkal is jártam(!)

Sokszor irigykedtek rám a lányok, hogy jó pasiknak tetszettem. Mindig ápolt vagyok, és magabiztos, kihúzom magam, és minden nap csak pozitív visszajelzéseket kapok. De szerintem ez nem így lenne, ha nem fogadnám el magam. Van kisugárzásom, és hatással vagyok az emberekre. Teljesen másképp alakult volna az életem, ha bajom lenne magammal, és visszahúzódó lennék! Pedig nekem is van hibám...

Sokáig ragozhatnám még, de hidd el, hogy magadnak csinálod a bajt! Nyiss mások felé!

Ja, és szoktam 8-9 centis sarkú cipőket hordani...!

2011. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszi, itt az utolsó sokat segített:)

puszii

2011. jan. 10. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!