Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek stílusos, ha vki...

Szerintetek stílusos, ha vki elvitelre kér kávét/kakaót és a papírpohárból kortyolgat az utcán?

Figyelt kérdés

mi jut eszedbe az ilyen emberekről? Akárha pl a vonaton ülve iszogat, vagy lassan sétálgat és közben.

kort és nemet is légyszi


2011. jan. 10. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ebben a stílusos?
2011. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy szomjas.
2011. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy nem volt kedve beülni, és egyébként is megy valahová, de egy kávéhoz/kakaóhoz volt kedve...

Mi ebben a stílusos?

2011. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
csak mert egy barátnőm szerint ez olyan "filmes" és állandóan így flangál...
2011. jan. 10. 17:59
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tö kjó.xd én megtenném..:d

lehet egy hülye kérdésem?XD

műanyag pooharat bárhol tok venni..:D de ilyen "tetpt" azt hool?:O


[link]

2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

jaj ez az amerikai starbucks mánia :P

Akkor már inkább egy csinos, nőies termosz. Ikeában, design bolokban tök jók vannak. Valószínüleg kevésbé hízlal az otthoni kávé mint a gyorséttermes.

2011. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
mekkora:'D hát a barátnődnek végülis igaza van, van egy csomó paparazzi fotó amin sztárok iszank kávét az utcán:D
2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 szamóca. ***** válasza:
100%
hát semmi stílusos nincs benne, de én is így szoktam reggel sulibamenet megeszem a szokott helyen a kávém, és mire odaérek megiszom:D bár nálam ez taktikai megfontolásból megy... ha itthon kávéznék összepisilném magam mire beérnék a suliba, viszont ott már általában nincs időm, sé nálam amúgyis időigényes dolog a kávézgatás...
2011. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42


:

Mc'Donalds-ban veszel egy üdítőt, és ilyen poharat kapsz [tetővel együtt] :P

2011. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Már önmagában a kávé ivás nem stílusos,mert jó egészségtelen,sárga fogak...Szerintem a sztárok is inkább valami kevésbé egészségtelent fogyasztanak.Egyébként meg igen most menő.Nekem is van kerámia,de én tejet kortyolgatok belőle.
2011. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!