Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek stílusos, ha vki...

Szerintetek stílusos, ha vki elvitelre kér kávét/kakaót és a papírpohárból kortyolgat az utcán?

Figyelt kérdés

mi jut eszedbe az ilyen emberekről? Akárha pl a vonaton ülve iszogat, vagy lassan sétálgat és közben.

kort és nemet is légyszi


2011. jan. 10. 17:48
1 2 3
 11/22 szamóca. ***** válasza:
100%
biztos a herkás kokós sztárocskák csupán 100%-os narancslevet isznak :D
2011. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vagy az jut eszembe, hogy menőzni akar...látja a filmekben, sztároknál vagy pedig az, hogy siet valahova...ennyi.Látszik az embereken,hogy melyik igaz rá.
2011. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én röhögök rajtuk. Sztárokat majdmolni sosem volt stílusos. Haverokkal van, hogy így megyünk, meg mekiből el szoktam vinni, mert abban a szagban képtelen lennék meginni. :S

De ha már utcán ivás, akkor forraltbor. Klasszabb. :D

2011. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 szamóca. ***** válasza:
71%
jaja keletis vizezett forraltbor:D
2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menő, meg stílusos, egyszerűen csak nincs ideje az embereknek beülni valahova egy kávéra, de út közben megisszák...viszont az idióta emberek azt hiszik, h ez menő, és képesek vizet is így vinni magukkal, csak h menő legyen. Láttam olyat, aki megvette az automatából a nemtommit, aztán "szárbákszos" pohárba öntötte át...gondolom azért, mert az menő...és biztos nem környezetvédelemből, mert a műanyagból öntötte a papírba, és a műanyagot meg kidobta.
2011. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországan élek és itt teljesen normális, mert reggelente minden második ember vagy a papír poharával vagy az otthonról hozott zárható termoszbögréjével slattyog a munkába.


Itt nincsen annyira Starbucks buzulás, mint otthon, tehát nem mutogatják, hanem csöndben isszák.

2011. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szerintem azért gondolják egyes emberek sítlusosnak, mert az a sok disney nyál abban rohangál és mindenki őket majmolja [link]


vagy egyszerűen azért mert miley cyrus "stílusos" ezért követendő példának tartják. szerintem semmi stílus van benne de szerintem valahogy jól néz ki. de én kakaópárti vagyok

2011. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%

Miley Cyrusnak olyan feje van, mint egy kiégett, vén cigányasszonynak. Muhaha.

Amúgy mi ebben a stílusos? Nincs ideje/kedve a vendéglőben meginni, ezért elviszi. Betegesnek tartom azt, aki ezt menőnek találja.

2011. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem az jut róla eszembe, hogy siet. :D Vagy, hogy fáradt és ezért iszik kávét. Vagy csak szereti. Én is szoktam igy futkosni az utcán, de ettől nem érzem magam menőnek :D De általában k.va fáradtnak igen :'DDD
2011. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem stílusos... aki direkt azért sétálgat lassan, és iszik papírpohárból, hogy mindenki őt nézze, hogy milyen menő, az szánalmas... de ők persze biztos mind nagyon egyedinek és stílusosnak tartják magukat. Ha ettől jól érzik magukat, egészségükre. De stílusosak nem lesznek attól, hogy külföldi sztárokat majmolnak...
2011. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!