Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Hogy tudnám elérni, hogy a fiúk észrevegyenek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami szép, de tetszik egy fiú..néhányszor szemezgettünk..de enni :S .. meg hát azis jó lenne, ha a pasik felfigyelnének rám. Mit ajánlotok? :D :)
2011. jan. 11. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem minden a kisugárzáson múlik..:) mosolyogsz beszélj szépen, választékosan és már figyelnek is :) persze azért külső is kell, parfüm akár...szép ruha 18l:)
2011. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Linkelj képet vagy legalább írd le, hogy nézel ki és megmondjuk, mit lehet belőle kihozni.
2011. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okéé. :)

Szóval 164 cm magas vagyok, 14 éves. A hajam melírozott és barna, rövidre van vágva, az államig ér, fru-frumat növesztem (szememig ér). Vékony vagyok, hosszú,de nem vézna lábakkal. :D Az arcom szeplős, barna, nagy szemeim vannak :D Mell ügyben gyenge vagyok. :D

Ja, és a fiú tudja, h teccik neekem :$ de azt mondta az egyik havernak, h nem illunk össze :S

és hát ezt elis fogadtam, de újonnan soakt szemezget,és megnéz tetőtől talpig :D

2011. jan. 11. 17:29
 4/10 A kérdező kommentje:
..és nem sminkelem magam, mivel a környezetem nem olyan..és egy ideig nem is szeretném :D
2011. jan. 11. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 14 évesen még nem is kell sminkelni :) de egy szempillaspirál is sokat számít ám, azt szerintem nyugodtan használhatnál. :) Ha szép az arcod, szerintem néha tűzd hátra a frufrud egy kicsit feltupírozva (nem kell nagyon, mert attól tönkremegy a hajad). Ha vékony vagy, biztos jól állnak neked a csőnadrágok, hordj olyanokat és szerintem kezdj el kicsit tornázni otthon :) nem kell minden nap, heti 2-3-szor, vagy amikor van időd, csak hogy kicsit formásodj, egy jó alak nagyon számít ám! :)
2011. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, szerintem is..ráér még a smink. :D

Csőnadrágokat hordok, szeretem is őket. :) Oké, elkezdem a tornát. Van még egykis gond a "popsival" :D .. Mi áll jól azon a hátsón, ami nem szélességben nagy, hanem úgymond. "hosszúságban" ? :D Megvagyok vele elégedve, mivel nem lapos :D..de mit vegyek rá, hogy netán az a fiu is felfigyeljen rá?

2011. jan. 11. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
te vagy az Dzseni? =O most ez nem vicc, kajakra olyan vagy a leírás alapján mint egyik Dzseni ismerősöm =/ csak neki lapos a segge xDDD
2011. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem,bocsi nem Dzseni vagyok ;)
2011. jan. 11. 18:14
 9/10 A kérdező kommentje:
klónom lehet? :D
2011. jan. 11. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, lehet hogy a klónod xDDD bár így a leírtak alapján te sokkal szebb lehetsz mint ő xDDD
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!