Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tegyek? . Nem...

Nem tudom, mit tegyek? . Nem értek ezekhez a dolgokhoz. A többi alul

Figyelt kérdés
Tini vagyok és ilyen dolgokról nem szeretem a szüleimet kérdezni! Szóval: Van valaki aki elintézi nőknél az intim helyen a borotválást ? Vagy egyáltalán hogy kell ezt ? Azt se tudom mivel vagy ki csinálja ! segítsetek nem akarok ott egy őserdő lenni
2011. jan. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszel egy borotvár,és leborotválod,nem nagy ördöngősség.Én nem ajánlom az eldobhatókat,mert azok elég gagyik.

[link]

2011. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy kozmetikushoz és ő majd legyantázza neked :) Nincs benne semmi ciki.
2011. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam,borotvát akart lenni
2011. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, jöhetnek még válaszok
2011. jan. 11. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:

A legpraktikusabb valóban az lenne, ha kozmetikusnál csináltatnád, mert neked sok mindent nem kell csinálnod közben, azon kívül, hogy ülsz, vársz és elviseled a fájdalmat. :D Mert fáj. Nekem legalábbis nagyon. Még sokadik alkalommal is.

Viszont ha alacsony a fájdalomküszöböd, akkor borotva, esetleg intim szőrtelenítőkrémek, de legyél nagyon óvatos, a borotvával meg ne vágd magad, a szőrtelenítő krém pedig nehogy olyan helyre kerüljön, ahová nem kellene..

2011. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!