Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ricinusolajtól azon a...

A ricinusolajtól azon a részen is újranő a szemöldököm ahol már régen kikopoptt? És mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha újra kinőnének azok a szálak, amik már régóta nem nőnek vissza. Tehát nem (csak) gyorsítani akarom a növekedést, hanem gyakorlatilag újraindítani.

A ricinusolaj ilyen helyzetben is hat?


2011. jan. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2011. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

állítólag visszanő:)

én oda nemsűrűn próbálltam csak 2x max...

amúgy amilyen "hajszál" kiva kopva azt megerősítí,szal erősebb szálak lesznek,és igen,újranő:) próbáld ki sztem:)

szempillámra szoktam minden este felkenni és oda nagyon segítt:))

hajamra is szoktam,de nemtom h jó e neki

2011. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hétig kentem vele a szemöldökömnek azt a részét,ahol már gyermekkorom óta alig van pár szál,de nem segített:(Nem vettem észre semmilyen változást sajnos.
2011. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a meglévő szálakat vastagította tőle, de van egy kikopott rész, ott semmilyen változást nem tapasztaltam én sem...
2011. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!