Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik az oldalra felteszik a fényképüket, és kérdezgetik, hogy jól néznek-e ki?

Figyelt kérdés

Szerintetek a válaszolók hány százaléka oltja le őket csak azért, mert gonoszkodik?

Nem szánalmas, hogy ide rakosgatja fel valaki a képeit, hogy milyen lett a haja, jól áll-e a gatyája, kinek tetszik, fogyjon-e, hízzon-e, jó-e a melle?

(Szerintem igen, csak azé')


Senkinek nincs otthon tükör???


Aki ide feltesz képet: tényleg elhiszi, hogy a válaszoktól okosabb lesz, többet tud magáról, megtudja hogy bombázó-e? Várod, hogy mindenki dicsérni fog?

Ha kapsz kritikát, elfogadod, vagy megsértődsz, mert nem az történt, amire számítottál?


2011. jan. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas...mindenkinek van önkritikája tessék elgondolkozni

Aki nem tudja saját magát értékelni azt megteszik mások a minden napi életben...Vagy leszólják vagy sok mindenkinek bejön és ezt észre is veszi...

2011. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem itthon a tükrökben keskenyebb az arcom és szebbnek látszik a bőröm, a koliban viszont teljesen másképp nézek ki.


szerintem nincs igazad.. legalábbis nem mindenkivel szemben.

2011. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 eset lehetséges:

1. Önbizalomhiányosak, és megerősítést várnak. (Gáz!)

2. El vannak szállva magukkal, és másoktól is hallani akarják, hogy mennyire f*szán néznek ki. (Még gázabb!)


És abban is igazad van, hogy vannak, akik direkt g*ciségből jól lehúzzák már csak azért is, itt ez elég nagy divat.

Na meg nem lehet tudni, lehet, pont ki fogja azokat, akiknek épp nem tetszik, vagy pont, hogy tetszik, de a többiek meg nem látják. Nem hiszem, hogy számít, hogy x-y ismeretlen emberek mit gondolnak az ember külsejéről egy anonim oldalon...

2011. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy teljesen mindegy, hogy felrakja-e ide a képét, nem fog előbbre jutni.

Lesz, akinek tetszeni fog, lesz, akinek nem, ez így természetes. Valaki le fogja úgyis szólni, hogy nagyon ronda, valaki meg elkéri a kérdező msn-jét, mert tetszik neki.

Szóval egy szóban el tudom mondani az eddigi pampogásomat:

Fölösleges.

2011. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szánalmasnak tartom ez a kép felrakást,főleg a szép vagyok kérdéseket. Igazából,mit is várnak?

Annyira egyértelmű,hogy valaki szépnek találja őket,valaki csúnyának,más pedig átlagosnak. Egyébként meg az is világos,hogy ide nagyrészt csak az teszi fel a képét aki megvan magával elégedve,mert ha annyira önbizalom hiányos lenne,nem ide rakna ki képet magáról:D

2011. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meglátnám itt a lányomat amint mindenféle testhelyzetben mutogatja magát,úgy felpofoznám hogy egy hétig nem térne magához!Utána pedig biztosan elajándékoznám a számítógépet.A tinikre nagyon nagy veszély az internet!
2011. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azok gázak akik magukról,de szerintem vannak olyanok akik mások kib*szására másról tesznek fel képeket :):):)mondjuk amilyen a társadalom mindenki fikázza egymást,de ha szerepelne itt-ott akkor biztos,hogy jajj de jó meg szép meg stb.pl.Tolvai Reni meg a Szandika..mind2 szerintem dagadt egyiknek a feneke másiknak a bele nagy.. de sokan meg jajj de szép és stb.
2011. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon nagyon gáz.. Mert a legtöbbje csak azért teszi fel hogy dícsértesse magát és utána meg hízzon a mája a gép előtt. nagyon szar főleg akkor ha leírom a véleményem és persze nem pozitív akkor nem azt mondja hogy aha te így gondolod azért köszi hanem azt hogy te b*uzi köcsö* megnéznélek élőbe mert biztosan nem nézel ki jobban nálam <-- na ez a szánalom netovábbja az ilyeneket megverném..
2011. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gáz
2011. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!