Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Beauty Breast...

Mit gondoltok a Beauty Breast mellnövelő tablettáról?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Itt láttam meg oldalt a hirdetések között. Nem 16 éves kislány vagyok, akit győzködni kell, hogy természetesség előny, és hasonlók. A "tudományos" válaszok érdekelnek, miért lehet ez hatékony, illetve miért nem, mik a mellékhatások. Annyi mindent kitalálnak már, de ettől pl nem lesz mellrákja a nőknek? Vagy ha fogamzásgátlót szed, nem zavar be?


2011. jan. 12. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Én kiprobáltam pár éve....és semmi hatása nemvolt azon kivül hogy szo szerint olyan szagut izzadtam mint a kapszula....rettenetes volt....ja és ugyebár van pénzvisszafizetési garancia kamu szöveg.....hát felhivtam öket hogy élnék vele és rögtön nyomtak mindenféle sodert hogy akkor bekell fáradnom meg kivizsgálnak engem is és ez több honapos folyamat lesz bla bla KÖSZ

parasztvakitás minden krémes tablettás mellnövelés SAJNOS

2011. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó reklámmal mindent el lehet adni. Az ilyen szerekben jobb esetben vitamin, rosszabb esetben meg istentudja mi van. Ilyen mellnövelő tabletta nem létezik és hogy miért nem, annak az az oka, hogy a plasztikai műtéten kívül nem lehet növelni a kebel méretét. Az ilyen szereket lehet, hogy kínában egy csirkeólban csomagolják. Ne vedd meg!
2011. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamid meg fog nöni az biztos mert a B-vitaminok étvágygerjesztök.Amúgy ha hízol az a nöknél a melre is megy.
2011. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez legfeljebb placebo. Ártani nem árthat, mert van benne párféle vitamin (bár az összetevők egy részéről fogalmam sincs, hogy mi, szóval azok akár károsak is lehetnek). Ha sok felesleges pénzed van, próbáld ki, de én nem ámítanám magam ilyesmivel.
2011. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átverés... nem értem egyes nők miért nem tudják elfogadni a mellméretüket. Sok pasinak a kis feszes keblek a vonzók és az nem is fog lógni 30 éves korodra. Nekem sincs nagy mellem mégis sok pasinak tetszem.

25N

2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utolsó válaszoló: nem kell leszólni azonnal valakit, aki nem elégedett a mellével. én sem vagyok az, mert nem kicsi a mellem, hanem egyszerűen nincs, pedig 20 éves vagyok. és igen, ez okozhat lelki bántalmakat, depressziót is, valamint a ruhavásárlást is megnehezíti. én annak is örülnék ha 75B mellem lenne, de még ez sincs meg.
2011. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én elkezdtem szedni, mostmár 2 hete, eddig semmi nem történt, de ennyi idő után még nem is vártam. Én nem a mérete miatt vettem meg, hanem az alakja miatt. 75a-s a méretem, de ebbe már beletörődtem, meg nem zavar a kicsi mell, csak nekem hegyes, és abban reménykedem, hogy kerekebb lesz a BB-től.

21/L

2011. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!