Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha amúgy...

Mit csináljak, ha amúgy szeretek fotózgatni, de?

Figyelt kérdés

De minden fényképen valami extra-sz@rul nézek ki:S Élőbe pedig nem, csak fotón nézek ki nagyon rondán. pedig fotózni nagyon szeretek.

olyan jó lenne, ha normális képek készülnének rólam, de egyszerűen az eddigi képeim...nincs rá szó :DD


2011. jan. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel sajnos én is így vagyok.100-ból 1 képem, ha tűrhetően sikerül, pedig nem tartom magam rondának (jó, nem vagyok az a full extra sem).Nem vagy fotogén, ennyi.Én ezért szeretek inkább másokat fotózgatni.:))
2011. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ezalatt azt érted, hogy magadat fotózod, akkor nem csoda. Kérd meg az egyik barátodat, hogy csináljon képet, mert magadról... hátőőő. XD És amúgy is übergáz szerintem ha valaki még az önkioldóig sem jut el.

Amúgy meg minden csak a fényviszonyokon múlik, és ha direktben pózolgatsz, akkor természetellenes és erőltetett lesz, kivéve, ha megvan benned az, amiért a modelleket fizetik. :D

2011. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert nem vagy fotogén. ennyi.
2011. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. Más is fotózott már. De ha mondjuk itthon vagyok és szeretnék magamról valami képet, akkor nem értem, hogy míg másnak tökéletesen sikerül ( és nem a tükörbe pózolás, csücsörítős ) akkor nekem miért nem.

De akkor ezek szerint béna vagyok ennyi.

2011. jan. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!