Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elérjem a...

Mit tegyek, hogy elérjem a célom pár hónapon belül?

Figyelt kérdés

Le akarnék adni pár kilót nyárra, de nem tudom, hogy melyik lenne a leghatásosabb módszer, hogyan alakítsam az étrendemet. Nehezebb, mivel majdnem egész nap a suliban vagyok; és menzás ebédet fogyasztok :D Valahogy ehhez kéne igazítanom. Nem vagyok ultra dagi, csak van egy pár kiló fölösleg.

Előre is köszönöm :)


2011. jan. 12. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet snassz, de nekem ez mindig beválik és most is ezt nyomatom.


Norbi update 1-es kaják.

1000 kalóriás edzés szintén Norbitól, legalább 2 naponta. Én úgy csinálom, hogy egyik nap ez, másik nap valami formáló dvd, meg persze 1-2 nap egy héten pihenő.


A menzakaja igaz, nem update 1, de próbálj ne kenyeret enni ahhoz, amihez amúgy ennél és a desszertet vidd haza anyudéknak. :) Lényeg semmi cukor, minimális fehérlisztes dolgok.


sok sikert!

2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és itt ne a Norbi boltokban beszerezhető kajákra, vagy Norbis pudingokra/rudikra gondolj, hanem keress utána a kódoknak neten, rengeteg ilyen étel van. :)
2011. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

És ez szerinted nyárig, mennyi kiló mínuszt jelenthet?:D

2011. jan. 13. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Huh hát anno mikor nagyon betartottam a kajákat és mellette minden nap bicikliztem egy órát a környéken (nyáron), akkor egy/másfél hónap alatt 5 kiló garantált volt, de többnek tűnt (valószínűleg a vízveszteség miatt).
2011. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Uh, az nagyon szép eredmény :)

Akkor belevágok :) Köszönöm :))

2011. jan. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!