Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót érdemes...

Milyen melltartót érdemes venni, ami nem nyúlik ki 1 hónapon belül?

Figyelt kérdés

Vettem már Intimissimit , New Yorkereset, de hát nem mindig van rá olyan sok pénzem.

Olcsóbbat meg nem szeretek venni, mert kinyúlik.

Valaki tud ajánlani vmit?


2010. júl. 29. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem két éve Tezenezisből vannak melltartóim...(van amit még ma is hordok)Jól tartanak, van nagyobb szivacsos, kisebb is, minden fajta.

És most asszem 1750ft.

2010. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem szinte az összes kínaiból van és évek óta megvannak, semmi bajuk, pedig D kosarasat hordok, ami már nem kicsi :):( a mosáson sok minden múlik. kézzel mosd langyos vízben, rózsaszín Perwollal és semmi baja nem lesz :)

22/L

2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nincs Miskolcon ilyen bolt. :(

2.válszolónak: milyen gyakran mosod és valóban ezért nem nyúlik ki?

2010. júl. 29. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem szoktak kinyúlni, én a kényesebbeket kézzel mosom, amik pedig eléggé strapabírónak néznek ki, azokat gépben. Kézzel is, meg gépben is dreftet használok. Általában 1-2 évig tuti kitart egy-egy darab.

Érdemes még H&M-ben is, meg C&A-ban is nézelődni, mert szoktak jók lenni és van, hogy nagyon olcsón. Én pl sosem veszek melltartót 5000ft-nál többért, általában olyan 3000-3500ft-ot költök 1-1 darabra, ha valami speciális kell (pl láthatatlan, vagy mélyhátú ruhákhoz való) akkor költök csak többet. Egyébként meg sztem ha van 4-5 melltartód hétköznapra, amiket bármihez lehet hordani, meg 1-1 speciális (variálható pántú, pántnélküli, tapasztós, extra szexi, soprtmelltartók), akkor az bőven elég és csak akkor kell újat venni, ha valamelyik tönkremegy, vagy ha tényleg nagyon extrát látsz, amit nem tudsz otthagyni...

2010. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. hát változó, van amelyiket többet hordom, azt ugye gyakrabban (kb hetente, kéthetente), de van amelyik csak évente 1-2szer kerül elő a szekrényből, persze azt ritkábban :)
2010. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vettem pamut melltartót, csak jó lesz :)
2010. aug. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!