Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony vagy teltebb lányok...

Vékony vagy teltebb lányok tetsznek a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 21:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Vékony...bár én voltam nagyon kövér is (100kg körül) és mindig voltak érdeklődő fiúk, most fogytam kb. 30kg-ot és zárkózottabb lettem, lehet,hogy jobban megnéznek,de már nincs kedvem úgy ismerkedni...

Úgyhogy vicces dolog ez, én még fogyni szeretnék, akkor talán tuti megtalálom a párom...

2011. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Olyan Jennifer Lopezes alakom van-
2011. jan. 12. 22:14
 13/32 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,de nem társkeresés céljából irtam csak úgy ( :
2011. jan. 12. 22:15
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

"De még nem találkoztam olyan pasival, aki vonzódott volna egy telt lányhoz, aki mondjuk 10-20-30kg felesleggel rendelkezett."

Pedig vannak ilyenek.

De azt sem árt tisztázni, hogy kinek mi a felesleg.

Mondok egy példát, mire gondolok, mondjuk van egy 170 cm 80 kg nő. Valaki szerint csak 10 kg felesleg van rajta, mert mondjuk 70 kg ideális lenne. Más szerint 20 kg a felesleg, mert 60-nak kéne lennie. A 3. meg azt gondolja, hogy 50 kg az ideális, és 30 kg felesleg van rajta.

Ezen már sokszor gondolkodtam, végülis honnan számoljuk a felesleget...

2011. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : igen ezt én sem tudom ..honnan van a plusz..
2011. jan. 12. 22:18
 16/32 anonim ***** válasza:
51%

Na szóval azért sincs kedvem ismerkedni, mert csalódást okozott az a gondolat,mikor elkezdtem fogyózni,hogy a ducik semmit nem érnek és csak a nyomiknak tetszenek a ducik... kb. és az igazán jó pasikat meg a vékonyak kapják meg...

Na most...visszagondolva elég jó pasik érdeklődtek irántam,amikor kövérebb voltam is, úgyhogy most is hasonló típusú fiúk tetszenek attól függetlenül,hogy fogytam...

De annyira átformálta a gondolkozásomat ez a hülyeség, hogy elhittem,hogy a külső ennyire számít, hogy nehéz is megfogalmazni mennyi változást okozott az életemben...

Most így ennyi fogyás után is azt mondom,hogy újracsinálnám,ismét lefogynék, de közben az önértékelésemnek is meg kellett volna maradnia, és akkor ha az van,meg az ember boldog,akkor tökmindegy hány kiló, vékony vagy duci,mert tetszik a másik nemnek ! :/

Úgyhogy én ezen dolgozom,hogy ne csak a külsőm tökéletességével vagy tökéletlenségével foglalkozzak,hanem a belsőmmel is!Ami talán fontosabb is...de ezt sose hittem el,annyira sokáig voltam kövér,azt hittem,hogy a vékonyabbaknak könnyebb,jobb, mindent lehet nekik...:/

2011. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22.16 Pontosan!Úgyhogy jó lenne pontosítani,ha már itt beszélgetünk a témáról!
2011. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Én úgyveszem észre,hogy a lányok is nagyügyet csinálnak ebből ! A vékonyak megszólják a ducibbat..Nézd már mekkora a hasa stb.Undoritó !
2011. jan. 12. 22:22
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nehéz lányok között is olyat találni, aki nem bántja a másikat.:S Pedig normális esetben,nem a lányok feladata ítélkezni a többi lányon, akikre nem is tudnak úgy nézni, mint egy fiúra (ha egészségesek, heteroszexuálisak), úgyhogy honnan is tudnák megállapítani, hogy mi vonzó / mi nem vonzó a másik lányban egy fiú számára?
2011. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
22:16 Azért egy 170 centis, 50 kilós lányt már egy gyengébb szél is elfúj. :)
2011. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!