Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy teltebb lány már nem is...

Egy teltebb lány már nem is lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az egyik barátnőm 4 hónapja kezdett el szedni egy gyógyszert,amitől eléggé meghízott (ritka betegség és ez az egyetlen gyógyszer rá). Mindig is vékony lány volt, de mostanra a 165 centijéhez 78 kg lett. Teljesen el van keseredve, mert azóta a pasik nem környékezik meg úgy mint régen, amit nem értek, mert attól függetlenül, hogy teltebb lett, nagyon különleges lány (vörös haj, tengerkék szemek, gyönyörű mosoly). Nem az a "kövér" lány,nagyon szép arca van, formás teste. Pasik/ csajok, ti hogy látjátok ezt? Egy teltebb lány nem is lehet vonzó?
2011. aug. 7. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
De lehet vonzó, csak a nagyon kövérek már nem azok...
2011. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
De lehet, csak ez a 165-78 párosítás már tényleg nem ideális... Én nem mondom, hogy senkinek nem jöhet be, de a többségnek így már nem tetszik.
2011. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is teltebb vagyok, de ettől függetlenül mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki. Egyáltalán nem vagyok kövér, hanem inkább husis, és az utcán nagyon sok pasi megfordul utánam. Ha valakin van némi súlyfelesleg, de csinosan és előnyösen öltözködik, akkor nem az lesz róla az első benyomás, hogy úristen hogy néz ki. Nekem mindig mondják, hogy jók a lábaim, a melleim, a fenekem, szóval megpróbálok úgy öltözködni, hogy ezeket emeljem ki, ami pedig kevésbé tetszik magamon, azt megpróbálom palástolni.

A barátnődet biztosan rosszul érinti, hogy hirtelen meghízott, de tudatosítania kell magában, hogy az egészsége a legfontosabb. Sportoljon ha teheti, attól jobban fogja érezni magát. Én ezt bizton állítom, mert én is sportolok már 2 hónapja, és sokkal nagyobb az önbizalmam is, pedig van még mit alakítani magamon. Fontos, hogy vegyen a testalkatának megfelelő ruhákat, és hangsúlyozza azt, ami a legjobban néz ki rajta. Ha pedig szép az arca, akkor nagy baj nem lehet, ugyanis az szerintem eléggé mérvadó a férfiaknál. Szóval én azt mondom, hogy igenis lehet vonzó egy teltebb nő.


22/L

2011. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámról tudom, hogy elég nehéz lehet most neki, de ha tud, akkor sportoljon. Leginkább csak ez segíthet neki.

Egyébként lehet vonzó, csak a nagyon duckó lányok már nem azok és az öltözködésén is változtatni kell az alakjához, ha csinos akar maradni.

2011. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A teltebb lányok is lehetnek szépek... ott van pl Adele. Ő sem nádszálvékony, mégis szép. Ha nagyon zavarja akkor pedig próbáljon meg egészséges kajákat enni és sportolni.

14/L

2011. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És példának ott van Jennifer Hudson is!! Nézd meg milyen fantasztikus hangja van!! A lényeg, hogy legyen önbizalma, és érezze jól magát a bőrében!! Te is segíthetsz neki ebben...
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
a magasságához az már elég sok. egy teltebb lány is lehet vonzó, de ő már kövér lehet!
2011. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy lány telten is szép (ez most furán fog hangzani), ha jól áll neki. Van egy lányismerősöm, aki tényleg elég telt, de nem elhízott, szóval a hasa lapos, mégis nagyobbal a combjai és a feneke az átlagosnál (jóval).

Pl szerintem Rihanna is teltebb, mégis jól néz ki és neki is lapos hasa van hozzá. :)

Viszont ott vannak azok a lányok, akiknek nem áll jól, ha husisabbak, ilyen vagyok én is. Régebben mikor húsos voltam, nekem nagy has járult hozzá, derekam eltűnőben volt és a fenekem is terebélyesedett, máshol pedig viszonyítva sokkal vékonyabb voltam. Na gyönyörűen néztem ki, nagyon aránytalan volt az egész. Na ilyen esetben nem áll jól egy lánynak, ha teltebb. :)

2011. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A történetedben szereplő lány valójában Te vagy, nem kell titkolni. Egyébként az már nem lehet onzó, mert Neked sem kéne kövér pasi. VAgy fogyj le, vagy életed végéig magányos leszel.
2011. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A teltség és a kövérség között rengeteg különbség van. 165 cm-hez a 50-55 kg az ideális, kb. 60 kg a telt. De a 78 kg az már kövér. Persze megpróbálhatja kompenzálni előnyös ruhákkal meg ilyesmi, de a pasiknak a vékony vagy az enyhén telt csajok jönnek be, a kövérek nagyon ritkán. Szinte soha.

Lefogyni lehetetlen? A gyógyszertől hízott meg mindenképp? Szerintem valami diétával vagy sporttal lehetne valamit kezdeni vele.

2011. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!