Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 65/A-s kicsi mell?

A 65/A-s kicsi mell?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon kicsik.(65/A) Nincsenek valami házi praktikák hogy nagyobb legyen?
2011. jan. 13. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%

utolsó mekkora melltartót hordasz? annyi....

amúgy igen kicsi...ha esetleg nagyobb leszel és nem barátkozol meg vele v zavar lehet plasztikáztatni, ne értsetek félre nem az otromba csúnya gusztustalanra gondolok..vannak dokik akik nagyon szép term. hatású ciciket tudnak csinálni és akkor egy 80a/b sre meg lehetne csinálni..de ha nem fog zavarni akkor ok...

amúgy szerintem hiába vagy vékony, törékeny testalkatú akkor is kicsi...én is ilyen vagyok és nekem 80/a és az én alkatomhoz ez az ideális....

2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

a 65A az télleg kicsi, de a testedhez képest arányos, nem kell mindenkinek h nagy melle legyen. nagyon sok szempontból jobb a kis mell, ti pl nem tudjátok h milyen fájdalommal jár egy vékony lánynak a nagy mell, nekem 70E és jobban örülnék ha Bs mellem lenne!!!! nem beszélve arról h olcsóbbak a melltartók több a választék nektek... ha hízol akkor biztos nő majd még valamennyit, meg lehet h majd később nő még 20-21 éves korunkig állítólag még növésben vagyunk.


itt görgess lejjebb : [link]

USA EUR

30 65

32 70

34 75

36 80

38 85

40 90

2011. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

A 65/A méretű lányok ne is hordjanak rendes melltartót.

Vmi kis toppot ruha alá, hiszen az szinte csak mellbimbó egymagában...

Mivel 65 - nagyon vékony derekad lehet.

És mivel a kosár méreted A -így ami a lehető legkisebb - melled sem nagy sőt nagyon picit.

Még simán nőhet a melled.

Nekem 20éves koromban még egy méretet nőtt.

Most 75/C...

2011. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

én vagyok a

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:30


és nem hordok melltartót szóval fogalmam sincs...mert egyik se jó rám:'(

2011. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
megint én vagyok nekem a linken a 32 AA nak megfelelő mellem van, az magyar méretben kb hanyasnak felel meg?
2011. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki képet kért:

[link]


Keira Knightley.) Ha beírod a nevét találsz róla csomó képet, bár a fotók 50%-án photoshoppal megnövelik neki. De mondjuk ha nem fotózáson készül fotókat nézel. Na sztem ő 65 A-s.

2011. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

megint én vagyok a semmimellű 16/L :(

kb. ekkora lehet nekem is, de engem nem is igazán ez bánt hogy kicsi, hanem hogy az arcom is eléggé fiús meg az alkatom is, szóval akármiben vagyok teljesen fiúnak néznek:( akárhogy sminkelem magam...akkor meg b*zinak. és lenne mellem akkor talán nem néznének annak:(

szóval nagyon bánt ez a dolog:(

2011. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:01


70B-s, de ha gondolod ki is számolhatod nekkora itt: [link]


de ha jól válogatod össze a ruháid, lehetsz csinos is, próbálj ki egy uj frizurát, vagy nemtudom nem vagyok szakértő:D

2011. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok megint a 16/L


lemértem...a mell alatti körfogatom 66 cm

és a kosárméret...hát azt nem tudtam kiszámolni mivel a legkisebb különbség is 12 cm-es volt...nekem csak 5 cm...:'''((nagyon elvagyok keseredve szeretnék már nőies lenni:( és semmilyen ruhában nem érzem jól magam, lehet akármilyen frizurám, sminkem, hajam, nem érzem jól magam mert úgy nézek ki mint egy agyonmaszkírozott 5 éves :(( hiába nem erős a sminkem

2011. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
akkor még várj pár évet hátha:)
2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!