Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 65/A-s kicsi mell?

A 65/A-s kicsi mell?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nagyon kicsik.(65/A) Nincsenek valami házi praktikák hogy nagyobb legyen?
2011. jan. 13. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

annyira el vagyok keseredve :((

szeretném ha nyárra már jó lenne rám a legkisebb, de ezek szerint annyit nem fog nőni addig :'(

annyira jól néznék ki pedig ha lenne ott valami, minden fiú ezt mondja hogy jó csaj, ha lenne melle járnék is vele

:(

2011. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy fiú azért nem járna veled, mert pici a melled, elküldeném az anyjába. Így legalább tudod, h aki majd a barátod lesz igazán szeret, és nem csak arra kellesz neki.


Amúgy meg keress rá a google-ban Keira Knightleyra. Ő már picit több, mint 16 éves, tehát neki már tényleg nem fog változni a mérete, mégis járt vele Orando Bloom vmi kegyetlen sokáig :D


Amúgy meg tudom érteni az aggódásod. Nekem is ez volt, mert későn érő típus vagyok (gimi elsőben még mindig nem hordtam rendes melltartót, mert nemigen lett volna miért). 16 éves koromban nőtt meg így kb hirtelen, azóta nem változott. Nem vagyok egy nagymellű, de már vhogy egyáltalán nem zavar. Hidd el, nincs ennek ekkora jelentősége. Sokkal többet számít egy gyönyörű mosoly, kisugárzás. :)


18/L

2011. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha kicsi, formás mellem lenne, de nekem nemhogy kicsi (75A), de még hegyes is. Csak melltartóban néznek ki jól, mert amúgy egyáltalán nem kerek, formásak. És így hegyesen még kisebbnek is tűnnek.
2011. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
így 7-8 év elteltével mennyit változott a melletek?
2018. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Purple Girl válasza:
14 évesen oké a 80B mell?
2019. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!