Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti csaltatok már a...

Lányok, ti csaltatok már a mellméreteiteket tekintve? Kitömés? Nagyon kosarú melltartó? Push-up?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mindig csalok, ha kimegyek az utcára, méghozzá acélmerevítős fűzővel :D (a mell alatti konkrétan olyan hatást kelt, mintha 2x akkora mellem lenne :D)
2011. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
aha push up
2011. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból elég nagy mellem van, nincs szükségem kitömésre.
2011. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első!!! Hol lehet ilyen fűzőt beszerezni?:)
2011. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
75D-s cickóim vannak. Sok mindenre van szükségem, de arra, hogy még ennél is nagyobbnak tűnjenek, semmi képpen sem.
2011. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Ez férfi szemmel szemét dolog. A férfi hazavisz, te levetkőzöl, és nincs ott semmi, vagy legalábbis nem az, amit előtte sejteni lehetett.

Te is kellemetlen helyzetbe hozod magad, és a férfi is csalódik.

2011. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem.

13 éves korom óta 80C a méretem, és nem csalnék vele.


21/N

2011. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok!

acélmerevítős fűzőt, nos, előbb leírom, hol NEM szabad venni: vatera, teszvesz, ebay- felárral árulnak többnyire gagyi kínai hamisítványokat, műanyagos, ami valóban acélmerevítős, az is drágább, mint kellene lennie.

legolcsóbban pedig: corsets-uk.com, extil.hu, corset4you.com (utóbbin az akciók jók), kicsit drágábban axfords, vollers, fairygothmother, bibianblue, puimond, tomto, revanche de la femme (keress rájuk gugliban rögtön kidobja az oldalukat). Paypallel lehet mindenhol fizetni.

Ja és egy magyar gyártótól ne vegyél semmiképp: LeCorset! kinézetre is borzasztóan gagyi, elálló, egyáltalán nem hagyományos fűzőket gyártanak, a "profik" szerint egy vicc az egész.

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Soha. 75B-s mellem van, szerintem pont jó. Nem is szeretnék nagyobbat. (:


22L

2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ma 21:00, ebben igazad van:) Én viszont pl. nem a nagy mellek miatt hordok fűzőt, hanem az extravékony derék miatt :D
2011. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!