Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő elteltével lehet...

Mennyi idő elteltével lehet új körmöm?

Figyelt kérdés
ma szedtem le 1 hét után a porcelán műkörmömet, én csinálom magamnak... mikor lehet rajta új? picit szakadozik a körmöm, megviselte szerintem
2011. jan. 14. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"én csinálom magamnak.."

Ez mindent elárul...egyébként meg kell várni, amíg lenő, ez kb. 1 hónap és ha rossz állapotban van, akkor több idő.

2011. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mi mindent árul el okostojás?

a körmösnél is leszedik 1-2hét után ha kérem... nemkell megvárni mig lenő... ezt honnan hallottad? istenem

2011. jan. 14. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

"picit szakadozik a körmöm, megviselte szerintem"


Egyáltalán ha értelmesen tennéd fel a kérdést..melyik körmöd , mit csinál..akkor mi köze ennek ahhoz, hogy magadnak csinálod..egyébként nem értem mit nem értettél a válaszomon..ha szar lett az eredeti körmöd és szakadozik, akkor érdemes várni, mert így gombásodhat is.Vagy nem hallgatsz senkire és rögtön raksz rá másikat.

És ha előtte jó volt a körmöd, akkor túl vékonyra reszelted, mikor csináltad magadnak. Ettől maradt gyenge. Ha megint reszelgeted, csak rosszabb lesz.

2011. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!