Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék hogyan...

Modellkedni szeretnék hogyan kezdjem el? 169 170 cm-ter és szép arcom van állitólag és még a kisugárzásom is eléggé jó a visszajelzések szerint =)

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 éves körül vagy, akkor sehogy, 173 centi alatt nem nagyon foglalkoznak veled. Amúgy menj el castingokra, küldd el a fotóidat ügynökségeknek és amint hírnevet, ragyogást, etc ígérnék némi pénz ellenében, fuss.
2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm am 2 hónap mulva leszek 16 szval mindjárt =)

éss mindig mindenki mondja hogy el kéne kezdenem modellkednimert szép vagyok elég vékony is hozzámeg hasonlók unoka nővérem is modellkedett de ő meg már valahol külföldön van =D

2011. jan. 14. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifutómodellnek alacsony vagy, de fotómodell lehet belőled. Én is azt mondom, hogy küldözgesd el a képeidet néhány ismertebb modellügynökségnek (pl. Visage, Artmodels) vagy keresd meg őket személyesen. Aztán ha látnak benned fantáziát, megy minden magától, ha nem, akkor nem.
2011. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan szép legalább vagy mint amilyen jó a helyesírásod? akkor van esélyed...
2011. jan. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ha szép az acod, akor az a modelsszakmában nem sokat ér
2011. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

rossz a billentyűm bocsi am helyes írásból 4 es vagyok =)

hát majd próbálkozom köszönöm a válaszokat =)

am a modell szakmába magasság kell szép arc meg vékonyság

hát 44 kiló vagyok szval vékonyság meg van arc is meg van magasság nem eléggé =)

2011. jan. 15. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem lehet esélyed.:)

de kiíváncsivá tettél xD képet linkelsz?:P

17/L

am Sok Sikert!!:)

2011. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!