Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez a nő szerintetek a...

Szép ez a nő szerintetek a videón? Ideál?

Figyelt kérdés

Annyira szép ez a csaj, én hogy lehetnék ilyen?


Miért van az, hogy akinek szép arca, szép hozzá a szemöldöke, aki meg átlagos, annak mindene átlagos.


[link]


2011. nov. 4. 18:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mutatok képeket is:


Példaképem abszolút!


[link]


[link]


[link]

2011. nov. 4. 18:08
 2/15 anonim válasza:
Az elején teljesen átlagos, aztán jönnek a műdolgok. Aki szép az műdolgok nélkül is szép.
2011. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Normálisvagy? ***** válasza:

Már ne haragudj, de az első képen totál átlagos a csaj, ezzel nem azt mondom, hogy nem szép, de semmi extrát nem látok rajta!

A második képen ahol már agyonra van festve, na ott már jobban mutat, de ki nem 3 kiló sminkkel?

2011. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen szép:) Nekem ideál, de az a műszempilla nagyon elrontja őt:S
2011. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most a szemöldökét irigyled? Bocsi, de nem nagyon értem a kérdést... Ha a szemöldökét irigyled: kozmetikus, és szedesd formára.

Amúgy a csajszi szép, de nem kiemelkedő.

2011. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát azért az első képen is van egy jó adag smink, csak természetes színekkel. :)


Nincsenek oda a férfiak az arcformájáért a szép íves szemöldökért? Karakteres az arca, engem nőként esz a fene, hogyha ilyen fejem lenne... :)

2011. nov. 4. 18:18
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem.

Már bocs, a pasikat szeretem, de annyira karakteres feje van, nagyon irigylem.

2011. nov. 4. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem csak az a műszempilla zavar. A sminkje nem:) Nekem bejön a linkelt nő.
2011. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 steam77 válasza:
Nem néz ki rosszul de támogatom hogy semmi extra,a smink meg egy dolog...agyon sminkelve a kutyámból is jó csaj lesz,az az igazi aki smink nélkül is helyes,nem dicsekvésből de az én barátnőm pont ilyen,nem is szeretem ha sminkeli magát,de nem is szokta szerencsére túlzásbavinni
2011. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pesten naponta látok nem egy ilyen szép lányt. Sőt, szebbeket...
2011. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!