Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeplős vagyok, és ha szolizné...

Szeplős vagyok, és ha szoliznék akkor egy idő után sikerülne, hogy a szeplők egy kicsit a barnasággal összeolvadjanak?

Figyelt kérdés
Ezt arra értem, hogy pl nyáron a nap hatására sokkal több lesz a szeplőm, és ha elmegyek most szolizni akkor nagyon kijönnek, és ez egy idő után változna? mármint a barnaság enyhitene rajta, hogy annyira ne látszódjanak?
2011. jan. 17. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szeplőfoltok is sötétedni fognak, így épp úgy fognak látszani, mintha nem szoliznál!
2011. jan. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát de egy idő után annyira nem látszana a különbség, nem? Mármint jelen: fehér bőr+szeplő, jövő: barna bőr+szeplő- Én erre gondolok, nem arra h teljesen eltűnik, mert udom, h nem tűnik, csak a látvány maga az csak szebb volna, ha barna lenne a bőrőm, és annyira nem volna mégsem csúnya, nem?
2011. jan. 17. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
ha szeplős vagy, az azt jelenti hogy érzékeny a bőröd. Az ilyen nem barnul hanem szinte mindig leég. Bőrrákod lesz, ha így fojtatod.
2011. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Ha igy folytatom?" Jól van köszi, életemben 3 x voltam szoliba, szóval nem kell itélkezni rögtön. Csak érdekelne, hogy akkor mi a véleményetek, de ahogy látom, inkább ne fogjak neki szolizni.
2011. jan. 17. 12:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne! :) Ha elakarod őket halványítani, akkor próbálj meg más megoldást keresni. A szolitól lehet, hogy még rosszabb lesz, vagy több lesz.
2011. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor mint fehér bőrűnek semmi esélyem, hogy szép barna legyek?
2011. jan. 17. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szeplős vagyok, szolizni még nem szoliztam, de ez talán hasznos lehet: én Balea barnító sprayt használok, és ez nagyon jó, egyenletes arcszínt ad egy idő után. Mivel egy rétegben fedi, beszínezi a felső bőrréteget, így a fény hatására nem jönnek elő annyira a szeplőim sem.

Remélem tudtam kicsit segíteni.

2011. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszike, tudtál. De én jobb szeretnék szoli által barnulni, mint kenjem magam..Ezért érdekelne a szoli fele, hogy mik a vélemények, hogy lehete barnulni egz fehérbőrűnek is.
2011. jan. 17. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én fehérbőrű vagyok és szeplős,el kezdtem szolizni meg mondom őszintén nem nagyon érdekelnek a szeplők,csak barna akartam lenni sikerült is most olyan mintha kreol bőröm lenne jól is áll mindenki dicséri hogy olyan szép szinem van mintha a tenger partról jöttem volna :D a szeplők tényleg összeolvadtak a barnaságommal, szerintem próbáld ki de olyan szoláriumot keress ahol EU 0.3-as csövek vannak [link] itt nézelődhetsz illetve sok információt találsz a szoláriumozásról, remélem segítettem :)
2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne mááár...ne akard eltüntetni ettől vagy különleges:)
2011. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!