Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debreczeni Zita jó csaj?

Debreczeni Zita jó csaj?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 17. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az alakja nagyon tetszik, de az arca nem. Az olyan "furcsa" valahogy.
2011. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bocipók ***** válasza:
Szerintem alakra és arcra is jó csaj!
2011. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyáltalán.Alakra nincs gond vele,arcra nincs benne semmi extra.A Bódy és a Zimányi szebb sőt még a Dukai is.
2011. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Arcra nincs benne extra? Pont, hogy sokkal egzotikusabb arca van mint a tucat zimány lindácskának. Aki csak a műszempillája, szőke póthaja és a drága ruhái miatt mutat valahogy.


Szerintem nagyon jó csaj.

2011. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik annyira
2011. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alakja tuti, de lófeje van (formára).
2011. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

14.40


Csak annyi h most lehet vitázni h kinek mi a jó,ugysem egy az izlésünk.Kindek mi a szép.Viszont annyit mondanék h attol h valaki ahogy irtad mű,még nézhet ki szarul.Szokás mondani h akinek sok pénze van jól tud kinézni,na ezt megcáfolnám,mert rengeteg ellenpélda van h aki megteheti a drága ruhát a mütétet stb azok közt is vam rengetek nagyon ronda.Szóval még ha megvan minden adottság akkor is tudni kell jól kinézni.Rossz példa pl. Donatella Versace,na neki megvan mindene mégis egy hányadék.Tudni kell normális kereteken belül szépitkezni.

2011. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vitatkoztam, csak elmondtam a véleményemet. Igen, tudni kell ésszerű határokon belül szépítkezni, de attól még nem önmagától néz ki így az a csaj, hanem elég sok segítséggel. Nézz meg olyan képeket, amin még rövidebb haja van, nincs megcsináltatva a szája stb. Egy teljesen átlagos csaj volt, a széptől nagyon messze volt.


Debreczeni legalább természetes, úgy néz ki most is, ahogy régebben.


Így nem is említeném őket egy lapon. Persze attól még neked tetszhet Linda is.

2011. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kapásból tudnék mutatni 5 olyan lányt, akik smink meg egyéb más optikai tuning nélkül 100x jobban néznek ki, mint ez a felkapaszkodott cigánylány.


sokkal bájosabbak, nem süt róluk, hogy már egy halom pasi végigment rajtuk.


nekem ez a véleményem, ha valakinek ez a nő tetszik, hát szíve joga...

2011. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bódy hol szép?:D Lóg a melle nagyon csúnya.

18/F

2011. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!