Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most tettem le a műkörmös...

Most tettem le a műkörmös vizsgát. Szalont fogok nyitni. Leírná valaki részletesen, hogy miket vásároljak és mindenből mennyit? Crystal nails termékeket használok.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Mit vegyél és mennyit?

Ez komoly kérdés?

Szalon nyitás előtt nem mérted fel az igényeket?

Nem tudod hogy miket kell vásárolni?

2011. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

beírtam googliba "műkörmös kezdőklészlet" és feljött egy csomó oldal

pl. [link]

2011. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Te fogsz beülni körmözni a saját szalonodban?

Most mennyi idő alatt csinálsz meg egy komplett körmöt?


egy körmös

2011. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem letörni akarlak, de ha semmi tapasztalatod, akkor már csődbe ment az üzleted. Előbb tölts el legalább egy évet gyakornokként egy már jól működő szalonban, tanuld ki a dolgokat, szerezz rutint, utána lehet szó a dologról. Én ugyanis hozzád tuti nem mennék.
2011. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a válaszokhoz!

Nem is tudom mit várhattam. Irigykedtek, megértem.

Na de azért vehettétek volna a figurát finomabbra is.

Képzeljétek! Van tapasztalatom. Kint voltam külföldön 1 évig és ott szereztem meg, mert az unokatesóm kint műkörmös és kihívott magához, megtanította és hazajöttem lerakni a tanfolyamot, ugyanis ott kint, a háromszorosába kerül minden. Szóval nekem ne gyertek ezzel a nagyképű szöveggel. Azért mert nincs odaírva, hogy mi van a háttérben, attól még lehet rendesen válaszolni a kérdésre. Leraktam a vizsgát és ennek örömére a férjem nyitni fog nekem egy szalont. A kérdésem az volt, hogy pontosan mi és mennyi minden kell. Hiába van gyakorlatom benne, nem akarok sok fölösleges dolgot megvenni, mert a férjem megvenné az egész crystal nailses katalógusban található terméket.

Van, aki benyomta nekem a hülye kezdőcsomagot? Okoska! Már túl vagyok rajta. Szalonról beszélünk, nem egy lyukról a pincébe.

Felmerülhet a kérdés, hogy miért nem kérdezem meg az unokatesómat. Nos, ez is megvolt. Csak gyűjtöm más körmösök véleményét is. De a Tiétekre nincs szükségem! Pláne ha nem körmös az illető!

Valaki kérdezte, hogy mennyi idő alatt teszek fel egy körmöt. 2 óra volt, ami az átlag. Ez tip-zslé.

Ja és air brush technikával is dolgozom.


Szóval ha valaki veszi a fáradtságot és válaszol rendesen, annak örülök. A többi mehet a ******


Annak, aki azt írta, hogy nem jönne hozzám, üzenem, megsem bírnál fizetni!

2011. jan. 19. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

kedves kérdező

állati nagy tirpák vagy

2011. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Ha olyan nagy tapasztalatod van, és nem írsz le érthető magyarázatot (mert itt általában kezdő kislányok szoktak ilyet kérdezgetni) akkor ne várd el hogy normális válaszokat kapj és ne támadj le mindenkit...

Azok akik szalonokat akarnak nyitni,azok nem a www.gyakorikerdesek.hu-n kérdezik meg miből mennyit kell venni hanem el mennek abba a KIBA_ZOTT CRYSTAL NAILS-BE és elkezdenek csipogni az eladó lánynak hogy mit akarnak. (ha már ilyen nagyra tartod a C.N-et)és ott kellő információt fogsz kapni arról hogy mi kell egy szalonba mert ŐK AZOK AKIK EZZEL FOGLALKOZNAK .ba _szd+

2011. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10:22 es vagyok

Azért válaszolhattál volna kúlturáltabban is.


Nem értem a kérdésed... Én tavaly novemberben vizsgáztam a CN-be, most 2,5 óra alatt csinálok meg egy körmöt.

A kérdés azért volt mert kezdőként én kb 4-5-6 óra alatt végeztem a körömmel, vagyis ha nyitottam volna egy szalont senki se jött volna, mert ugye abból a keresetből az anyagodat megkell venned, a számlát ottjhon kikell fizetned, a szalon rezsijét, és még nem is kajáltál.


Mivel nem írtad le a hátterét a körmös dolgodnak honnan kellett volna tudnunk ezeket. Általában nem tapasztalt körmösök kérdeznek itt...


És a kérdésedet azért nem értem, mert igaz 1 éve csinálom itthon munka mellett, de én tudom mi kéne egy szalonba. Hát az kell amik a vendégek igényei. Színes zselék, átlátszó zselék, kh zselé, porcelán, díszek stb.

Azt hogy miből mennyi kell neked kell tudni hogy 1 vendégre mennyit használsz.


Nem értem mi a kérdés...

2011. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!