Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szappanal hogykel felálítani...

Szappanal hogykel felálítani a hajat? Aki csinálta attol kérdem kérem írja le részletesen. Köss

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tarajat akarsz szappannal felállítani? Ha nem túl hosszú, akkor fel tudod, csak kell egy fésű is hozzá. Szóval fogod a fésűt, és elkezded tupírozni vele a hajad, és amikor már eléggé egyben van, akkor a kicsit nedves (nem nagyon!) szappannal bedörzsölöd. De szerintem nagyon retek ahogy kinéz, mert látszik majd rajta, hogy szappannal van felállítva, és ilyen fehér csimbókok lesznek rajta, és nem is nagyon tartós.
2010. júl. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

és ha esik az eső:D? habos lesz a fejed,gázul néz ki

miért pont szappan?

vannak már zselék waxok ,lakkok kimondottan erre a célra.

2010. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt a módszert utoljára a nyócvanasévek punkjai csinálták.... már kb 200 forintért lehet kapni a kínaiban zselét...
2010. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, zselével nem lehet tarajat állítani :) Bár nem tudom, hogy a kérdező tényleg azt akarja-e vagy csak szimplán hajat "formázni" szappannal, amit tényleg nem valami igényes dolog.
2010. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
nekem a szappantol csomos lesz a hajam, ugyhogy nem ajanlom (de csak a normalis szappantol a sampontol nem)
2010. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De lehet zselével tarajat, csak kell há hajspré meg tupírozás is.
2010. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
h petra . én szappanal akarom felálítani a hajam . mer a hajlakk drága . a énis punk vagyok . én szapannal akarom az olcsób. de azzal hogykell ? valaki írja le részletesen kössz
2010. júl. 5. 07:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hosszú a hajad, akkor a következőd javaslom. Ne folyékony szappannal csináld! áztasd sok ideig, míg puha nem lesz kicsit, majd egy darabot csípj le belőle(olyan 2 köbcenti) és keverd össze valami olcsó gyenge zselével. Vegyél egyet kb 400ft-ért, és megvan, csak mert írtad hogy drága a lakk. Nos ha összekeverted a szappant és a zselét, akkor kicsit tupírozd a hajad, majd kend be vele. Ilyenkor szépen megfogod tincsenként egy fésűvel(amit áthúzol rajta, de csak annyira h ne baxd el a tupírt) és elkezded hajszárítóval felfele szárítani. Ha nem nagyon hosszú a hajad, akkor ez tökéletes módszer, állni for mint a beton. Hosszúnál viszont kénytelen leszel 800ft-okat költeni lakkra.
2010. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én a szappant 1 éjszakára 1 pohár vízbe raktam . csak akülseje let ijen nyúlós folyékony a belseje kemény maradt .
2010. júl. 22. 07:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Ehez gagyi szappant vegyél :D Amúgy meg elég ha a külseje lesz nyúlós, a lényeg hogy ne az egész szappan legyen kemény :)
2010. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!