Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak azért mert fekete vagyok,...

Csak azért mert fekete vagyok, nyüzsögnek körülöttem a nők?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem tudom,biztosan

ha te mondod

2011. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, itt ritkaság-számba mentek. Ez olyan, hogy például az arabok nem véletlenül a szőke világos bőrű csajokat csodálják állandóan, náluk ritkán látni olyat.
2011. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hisz ez itt Magyarországon nem túl gyakori, és sok fekete pasi nagyon jól néz ki. De nem hiszem, hogy ebből túl nagy hátrányod lenne. :)
2011. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak azért. A saját fajtád közt csak átlagos lennél. Sok csaj csak divatból bukik az ilyenekre.
2011. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
itt magyarországon mindenki fehér ez nem olyan mint anglia vagy franciaország, ahol a feketék sokan vannak és amőgy sztem különlegesnek számítasz! én odavagyok a feketékért! az összes fekete pasi helyes az összes fekete nő szép és az összes fekete gyerek aranyos! én nagyon szeretem őket! sztem örülj neki! ;)
2011. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De az ilyen különlegesség és kell elvakulttá teszi az embereket és nem látják az embert, csak a róla kialakított saját képet. Mint például az előző válaszoló.
2011. jan. 18. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.Mármint ezelőtt 2 fekete barátom volt és mindegyikük egy pár év itt eltöltött idő után nagyon nagyra volt magával,mert a sok ribanc könnyen odaadja magát nekik..Simán házra visztek egy csajt egy buli után.Szóval igen,sokan jól néztek ki és ezt ki is használjátok.Nekem azzal nincs bajom,ha az ilyen kis könnyen megkapható rittyókat kihasználjátok,de ne csináljátok ugyanezt egy olyan lánnyal,aki nem csak a farkatok miatt szeret,hanem komolyan szerelmes:)Viszont most van egy fekete barátom,1 hete..soha nem bánt még ilyen jól velem senki,mint ő.Remélem,hogy mindig ilyen marad és nem fogja soha csak úgy hirtelen bejelenteni,hogy vissza megy haza és soha nem fogom viszont látni..ahogy az exem csinálta.

Remélem te sem az a típus vagy,aki playerkedik és elszállt magától a sok magyar ribi miatt.Nincs semmi,amit ennél jobban utálnék.

2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném h csak amiatt,mondjuk sose lehet tudni..mivel elég sok a felszínes ember,viszont nem akarok általánosítani.

viszont a véleményem szerint nézhetsz ki akármilyen jól, ha a stílusod nem jön be és ha nem ütöd meg az elvárt intelligencia szintet, akkor felejtős az egész.mert a normális nőknek nem egy kirakati bábúra van szükségük akit csak mutogatni lehet,aztán amikor véletlen megszólal az illető akkor legszívesebben elbújna a szégyenében.

véleményem szerint igaza van az egyik válaszolónak aki szerint az ilyen férfiak beképzelté válnak gyakran.kevés a kivétel...

viszont meg lehet különböztetni azt aki csak a bőrszíned iránti rajongásból van veled ,attól akit tényleg a személyiséged is mélyen érdekel...

17/N

2011. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egzotikumnak számítasz. Japánban meg az európai embertől őrülnek meg...
2011. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

18:52!

Te is ugyanolyan ribi vagy, aki divatból bukik a feketékre. Eddig három fekete pasid volt? Jesszus, nekem összesen volt három pasim, mármint három komolyabb. Te miért feketékkel kefélsz? Mert az olyan menő. Mert cukik. Mert csak...

Képmutató.

2011. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!